حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715981/50 زمان: 10:00   1399/08/07 بازدید: 5,425

کلوپ: میتیلند نشان داد حریف راحتی نیست

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از میتیلند حریف دانمارکی تیمش تعریف کرد ولی گفت مصدومیت فابینیو در این بازی برای لیورپول یک شوک بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیشب در آنفیلد دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را هم با پیروزی پشت سر گذاشت تا با شش امتیاز صدرنشین گروه D شود. لیورپول با دو گل دیوگو ژوتا و محمد صلاح حریف دانمارکی اش میتیلند را 2-0 شکست داد.

 

با توجه به اینکه میتیلند به خصوص در نیمه اول یک بازی بسیار فیزیکی را به نمایش گذاشت کلوپ چندین بار به خشونت بازیکنان حریف اعتراض کرده و حتی این باعث شد با سرمربی تیم دانمارکی کمی درگیری لفظی پیدا کند.

 

 

اما کلوپ در پایان بازی از انتقاد از تیم دانمارکی خودداری کرد و گفت: " نه، اصلاً ناراحت نیستم. میتیلند امشب خوب کار کرد و واقعاً عالی بود. من از بازی‌شان لذت بردم. من شخصاً شیفته نظم و سازمان‌یافته بودن هستم و اینکه آنها توانستند اینقدر با شور بازی کنند و برای ما مشکل درست کنند به نظر من شایسته احترام است. به نظرم میتیلند امشب می خواست چیزی را ثابت کند و موفق هم شد. آنها می خواستند ثابت کنند که حریف راحتی نیستند و به سادگی نمی توان شکست شان داد".

 

 

اما مصدومیت فابینیو ستاره برزیلی یکی از بدترین خبرهای این بازی برای لیورپول بود. کلوپ در این باره گفت: " فابینیو از ناحیه همسترینگ احساس درد می‌کرد و این خبر خوبی نیست. فابینیو گفت می توانسته باز هم به بازی ادامه بدهد ولی نمی توانسته استارتهای سریع بزند. بعد از اینکه از پای او اسکن گرفته شود همه چیز معلوم خواهد شد ولی این برای ما خبر خوبی نیست. مصدومیت او به ما شوک وارد می‌کند".

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.