حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1716291/50 زمان: 22:27   1399/08/08 بازدید: 19,996

تیر دروازه مانع از گل شدن پنالتی زلاتان (عکس)

زلاتان ابراهیموویچ ستاره آث میلان که اخیراً برای این تیم بسیار درخشان ظاهر شده بود در جریان بازی مقابل اسپارتا پراگ در لیگ اروپا یک پنالتی از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه نیمه اول دیدار آث میلان و اسپارتا پراگ در چارچوب لیگ اروپا دقایقی پیش با نتیجه 1-0 سود به سود میلان به پایان رسید یکی از اتفاقات مورد توجه این نیمه ضربه پنالتی ای بود که توسط زلاتان ابراهیموویچ به هدر رفت.

 

زلاتان پا به سن گذاشته در روزهای اخیر ستاره اول میلان بوده و نام خود را به عنوان بهترین گلزن این تیم مطرح کرده بود. زلاتان هفته پیش در دربی شهر میلان دو گل برای روسونری زد تا مهمترین نقش را در پیروزی 2-1 مقابل اینتر بازی کند. در جریان تساوی 3-3 روز دوشنبه میلان مقابل رم هم زلاتان برای تیمش دو گل زد تا نشان دهد در حال حاضر یکی از بهترین دارایی های این تیم است.

 

براهیم دیاز گل اول میلان را در نیمه اول به ثمر رساند

 

اما در نیمه اول دیدار میلان مقابل اسپارتا پراگ که از ساعتی پیش در سن سیرو آغاز شده درحالیکه میلان با گل براهیم دیاز در دقیقه 24 از حریف پیش افتاده بود در دقیقه 36 میلان صاحب یک پنالتی شده و زلاتان پشت توپ قرار گرفت.

 

 

پنالتی زلاتان برای میلان با برخورد به تیر افقی از دست رفت

 

درحالیکه همه انتظار داشتند شاهد شروع گلزنی زلاتان در این بازی باشند او توپ را به تیر افقی دروازه کوبید تا این فرصت طلایی از دست برود. نیمه اول با همان نتیجه 1-0 به سود میلان به پایان رسید.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.