حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1716350/50 زمان: 12:40   1399/08/09 بازدید: 6,246

ورنر به جای جورجینیو پنالتی‌زن اول چلسی می‌شود؟

فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید قصد دارد وظیفه پنالتی‌زن اول بودن تیمش را از جورجینیو ستاره ایتالیایی پس بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، جورجینیو ستاره ایتالیایی چلسی در جریان پیروزی 4-0 این تیم مقابل کراسنودار در لیگ اروپا یک پنالتی از دست داد. این دومین پنالتی پیاپی او بود که برای چلسی از دست می رفت. فرانک لمپارد در پایان بازی گفت احتمالاً وظیفه پنالتی‌زن اول چلسی بودن را از جورجینیو پس بگیرد.

 

پنالتی‌ای که جورجینیو مقابل کراسنودار از دست داد

 

جورجینیو اولین هشت پنالتی خود برای چلسی را پشت سر هم به گل تبدیل کرده بود ولی او دو پنالتی آخرش را از دست داده است. در نقطه مقابل تیمو ورنر در دیدار مقابل کراسنودار یک پنالتی را به گل تبدیل کرد تا از او به عنوان پنالتی‌زن جدید چلسی یاد شود.

 

لمپارد در پایان بازی گفت: " من نه با پنالتی زدن جورجینیو و نه با پنالتی زدن ورنر مشکل ندارم. البته تنها پنالتی‌زنهای ما این دو نفر نیستند و ما امکانات دیگری هم در تیم داریم. من قبل از بازی با برنلی در این باره تصمیم خواهم گرفت. این مساله مهمی است چون در گذشته برایمان ثابت شد که پیش از ورود به هر بازی باید پنالتی‌زن‌های ما مشخص باشد".

 

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت: " ولی من به هر دوی آنها اعتماد دارم. به زودی با جورجینیو و تیمو ورنر صصحبت خواهم کرد و اگر لازم باشد با دیگران هم حرف خواهم زد".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.