کد خبر: 1718374/50 زمان: 09:40   1399/08/20 بازدید: 24,106

حسرت آرسنالی‌ها؛ چرا مارتینز را از دست دادیم؟

امیلیانو مارتینز سنگربان سابق آرسنال و فعلی استون‌ویلا می‌گوید با ارسال یک پیامک برای میکل آرتتا از او خواهش کرده اجازه بدهد تیمش را ترک کرده و به استون‌ویلا ملحق شود.

به گزارش "ورزش سه"، امیلیانو مارتینز دروازه بان سابق آرسنال که در تابستانی که گذشت با ترک این تیم به استون‌ویلا پیوست می‌گوید زمانی که تضمین‌های لازم مبنی بر اینکه در فصل جاری گلر شماره 1 توپچی‌ها خواهد بود را دریافت نکرده با ارسال پیامکی برای میکل آرتتا سرمربی این تیم از او خواهش کرده اجازه بدهد به استون‌ویلا ملحق شود.

 

 

مارتینز آرژانتینی روز یکشنبه برای اولین بار با پیراهن استون ویلا مقابل تیم سابقش آرسنال قرار گرفت. ویلا در این بازی شکست سختی به آرتتا و تیمش تحمیل کرد و 3-0 پیروز شد. این چهارمین کلین‌شیت مارتینز در هفت بازی ویلا در این فصل بود. هواداران آرسنال به خاطر از دست دادن دروازه بان عالی ای مثل او عصبانی هستند و آرتتا و مدیریت باشگاه را مقصر می دانند.

 

امیلیانو مارتینز اما در گفتگو با رسانه‌ها در این باره گفت: " من به آرتتا گفتم می‌خواهم هر هفته در همه بازی‌ها برای آرسنال در دروازه باشم ولی او نتوانست به من این تضمین را بدهد. او حتی پیش از بازی کامیونیتی‌شیلد نمی‌دانست که چه کسی قرار است درون دروازه باشد. من بعد از 10 سال حضور در آن باشگاه نمی‌خواستم تا جمعه شب یعنی یک روز قبل از مسابقه منتظر بمانم تا بفهمم که در بازی خواهم بود یا نه. این بود که برای آرتتا یک پیامک فرستادم و گفتم می‌خواهم به استون ویلا بروم، پس لطفاً کمکم کن و بگذار به آن تیم ملحق شوم".

 

 

مارتینز در ادامه با تشکر از رفتار آرتتا گفت: " آرتتا با من خیلی صادق بود و شفاف صحبت می کرد. میکل به من کمک کرد بعد از آن همه سال باشگاهم را ترک کنم. ما مکالمه شفافی داشتیم. آرتتا یک مرد شریف و رهبر بزرگی است و من از او سپاسگزارم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.