حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1720317/50 زمان: 10:00   1399/09/01 بازدید: 39,828

جنگ لفظی به یاد ال‌کلاسیکوهای داغ

پپ به ژوزه: دکتر شده‌ای آقای مورینیو؟

پپ گواردیولا به ادعای جنجالی مورینیو درباره رحیم استرلینگ ستاره تیمش واکنش نشان داد و با طعنه به خبرنگاران گفت: " شاید مورینیو دکتر است".

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در آستانه دیدار امروز تیمش با منچسترسیتی در لیگ برتر جزیره، در ادعایی جنجالی مدعی شد منچسترسیتی بر روی گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس فشار آورده تا رحیم استرلینگ ستاره سیتی را زودتر از سایر بازیکنان تیم ملی آزاد کند تا او بتواند پیش از بازی امروز مقابل تاتنهام با تیم باشگاهی‌اش تمرین کند. پپ گواردیولا سرمربی سیتی نسبت به این ادعای مورینیو واکنشی طعنه‌آمیز نشان داد.

 

 

این دو مربی بزرگ امروز در حالی در استادیوم تاتنهام به مصاف هم می روند که پپ اخیراً قرارداد دو ساله جدیدی با سیتی امضا کرده و مورینیو هم یک سالگی مربی‌گری در تاتنهام را جشن گرفته است. مورینیو تا کنون چندین بار با صحبتهای خود علیه گواردیولا او را عصبانی کرده است. در ماجرای اخیر او تیم گواردیولا را به شبیه‌سازی برای خطا گرفتن از داور متهم کرده و سپس متهم شان کرد که برای در اختیار داشتن رحیم استرلینگ به تیم ملی فشار آورده اند.

 

ماجرا از زمانی آغاز شد که ژوزه مورینیو در آستانه دیدار امروز تیمش با منچسترسیتی به انتقاد از گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس پرداخت و او را متهم کرد که در تیم ملی از منچسترسیتی جانبداری می‌کند.

 

 

مورینیو در صحبتهای خود مدعی شد باشگاه منچسترسیتی به ساوت‌گیت و تیم ملی انگلیس فشار آورده تا به بهانه آماده نبودن رحیم استرلینگ او را زودتر از سایر ملی پوشان از اردوی تیم ملی مرخص کند تا او بتواند با پیوستن به پپ گواردیولا و تیمش برای دیدار امروز مقابل تاتنهام آماده شود.

 

مورینیو در ادعاهای خود گفت: " گرت ساوت گیت، من مطالب زیادی می‌خوانم که می‌گویند او گفته بوده بعضی مربیان باشگاهی فشار می‌آورند که بازیکنان شان در تیم ملی بازی نکند و او گاهی حتی مجبور شده گاهی به این مربیان زنگ بزند و سعی کند قانع شان کند. سوال من این است که او از چه کسی صحبت می‌کند؟ ساوت گیت باید بگوید با کدام مربیان باشگاهی تلفنی صحبت می‌کند؟ البته همه می‌دانیم که استرلینگ فردا مقابل ما بازی می‌کند. درحالیکه وقتی ماه گذشته اریک دایر بازیکن ما در تیم ملی انگلیس مصدوم شد دو مسابقه برای تاتنهام بازی نکرد و یکی دو هفته زمان لازم داشت تا به شرایط مسابقه برگردد".

 

 

اما گواردیولا به سرعت به ادعای مورینیو واکنش نشان داد و گفت: " مورینیو باید پیش دکترهای تیم ملی انگلیس و پزشکان منچسترسیتی برود. او باید پیش این پزشک‌ها برود مگر اینکه خودش دکتر باشد. نمی دانم".

 

 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت: " ببینید‌، درباره ژوزه دیگر به سوالی جواب نمی‌دهم. این مساله دکتر را هم گفتم چون او ما را به چیزی متهم کرده بود که واقعیت نداشت. پس درباره مسائل دیگر هم جواب همین است که او باید با پزشک‌ها صحبت کند. دیگر از این سوالها نپرسید چون من تقریباً 50 ساله شده ام و دیگر آنقدر سن دارم که متوجه باشم".

 

واکنش رسانه‌های انگلیسی. گواردیولا: خب حالا دکتر شده‌ای ژوزه؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.