کد خبر: 1720810/50 زمان: 10:00   1399/09/03 بازدید: 9,453

بونرا: میلان در مسیر درست حرکت می‌کند اما...

دانیله بونرا دستیار پیولی سرمربی میلان بعد از پیروزی 3-1 مقابل ناپولی به خبرنگاران گفت به عقیده کادر فنی میلان، روسونری در مسیر درست حرکت می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه آث میلان دیشب در زمین ناپولی موفق شد این تیم را با پیروزی 3-1 از پیش رو بردارد دانیله بونرا مربی میلان و دستیار استفانو پیولی سرمربی این تیم در پایان بازی مقابل خبرنگارها قرار گرفت و گفت این پیروزی نشان داد میلان در مسیر صحیح حرکت می کند هر چند فعلاً برای صحبت کردن از فتح اسکودتو زود است.

 

بونرا دیشب مجبور شد به عنوان مسئول اصلی میلان روی نیمکت بنشیند چرا که استفانو پیولی سرمربی تیم، دستیار اول او و چهار نفر دیگر از کادر فنی میلان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا مجبور به قرنطینه خانگی شده بودند.

 

 

اولین سوال خبرنگاران از بونرا همانطور که انتظار می رفت درباره مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ بود. او در پاسخ گفت: " در حال حاضر اطلاعات زیادی نداریم ولی به نظر می رسد مشکل عضلانی باشد. باید چند روز صبر کنیم تا اطلاعات دقیق و کاملی بدست بیاوریم".

 

بونر در ادامه گفت: " بدون شک این برای میلان پیروزی مهمی است و نشان می‌دهد ما در مسیر درست حرکت می‌کنیم. اما بعد از هفته هشتم صحبت کردن درباره قهرمانی واقعاً خیلی زود است. من بعد از بازی با پیولی صحبت کردم. او خیلی خوشحال بود و با تماس ویدیویی در رختکن با همه بازیکنها صحبت کرد. ما تیم عالی ای داریم و از اینکه صدرنشین هستیم خوشحالیم و هدف مان این است که تا هر زمانی که ممکن باشد در صدر جدول بمانیم. این صدرنشینی ناگهانی اتفاق نیفتاده و مدتها است که تیم ما برای رسیدن به این نقطه تلاش می‌کند".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.