کد خبر : 1721280 | 05 آذر 1399 ساعت 12:42 | 16.4K بازدید | 0 دیدگاه

حسینی شکست ناپذیر مقابل پرسپولیس

سرمربی حال حاضر نفت مسجدسلیمان آماری جالب توجه مقابل پرسپولیس در کارنامه دارد.

حسینی شکست ناپذیر مقابل پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی که سابقه حضور روی نیمکت پرسپولیس به عنوان مربی را در کارنامه دارد، بار دیگر برابر این تیم قرار خواهد گرفت.

 

حسینی که در فصل گذشته در لیگ دسته اول و تیم مس کرمان حضور داشت، بدشانسی بزرگی را دنبال کرد و در هفته پایانی با یک گل آوراژ، شانس صعود به لیگ برتر را به آلومینیوم اراک واگذار کرد. حسینی اما در این فصل به عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان کار خود را استارت زده و توانسته طی دو هفته ابتدایی با دو امتیاز کار را در جدال با تیم‌‎های تراکتور و سایپا به پایان برساند.

 

 

او اکنون در جدال هفته سوم در مسجدسلیمان برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت و این در حالیست که در سابقه تقابل با پرسپولیس آمار سه بازی بدون شکست را در کارنامه دارد. نکته جالب توجه اینکه سرمربی حال حاضر نفت مسجدسلیمان طی دو بازی با پرسپولیس روی نیمکت ذوب آهن، با گل احسان پهلوان، هافبک حال حاضر سرخپوشان به نتیجه مقابل این تیم دست یافته و در دیگر بازی نیز با تساوی پرگل 3-3 به کار پایان داده است.

 

پرسپولیس در روزی که یحیی گل محمدی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد، در جدال با این حریف و سرمربی‌اش امیدوار به دستیابی به دومین برد خود در فصل جدید است و باید دید قادر به عبور از این رکورد مجتبی حسینی خواهد بود یا خیر.

دیدگاهها