کد خبر: 1722017/1 زمان: 21:10   1399/09/08 بازدید: 73,723

جر و بحث با خبرنگار؛

عصبانیت شدید یوگی؛ کلوپ در نقطه جوش! (عکس)

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به شدت از برنامه ریزی بازی های لیگ برتر عصبانی است.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ در هفته های اخیر بارها به فشردگی برنامه های بازی های لیگ برتر انگلیس اعتراض کرده و این موضوع را یکی از دلایل اصلی مصدومیت های متوالی بازیکنانش خوانده است. امروز جیمز میلنر، هافبک باتجربه لیورپول نیز به صف مصدومان پرتعداد مرسی سایدی ها اضافه شد تا خشم کلوپ بیش از پیش برانگیخته شود.

 

در پایان بازی با برایتون، یورگن کلوپ در مصاحبه ای با دس کلی، خبرنگار بی تی اسپورت به او تاخته و شبکه های تلویزیونی را یکی از عوامل برنامه ریزی فشرده لیگ برتر دانسته است.

 

در ادامه متن این مصاحبه جنجالی را بخوانید:

 

 

یورگن کلوپ: پای محمد صلاح در آفساید بود اما فکر می‌کنم VAR در چنین صحنه هایی برای نشان دادن صحنه های تیم ما از لوگو‌ و حتی زیر بغل بازیکنان استفاده می کند. صحنه دیگر در مورد سادیو نیز به درستی تصمیم گرفته شد. در مورد پنالتی هم همینطور و به طور کلی فکر می کنم بله تصمیمات گرفته شده درست بود.

 

خبرنگار: شما می‌گویید تصمیمات گرفته شده درست بود اما کاپیتان جردن هندرسون مدعی شد چهار، پنج بازیکنان برایتون اعتراف کرده‌اند که خطای پنالتی در کار نبوده...

 

یورگن کلوپ: بله شاید این‌طور باشد اما شما سعی می کنید که از صحبت های من برای خودتان تیتر درست کنید. من می گویم اعلام پنالتی درست بوده اما شما بازهم از صحبت های من راضی نیستید.

 

خبرنگار: من فقط صحبت‌های بازیکنان را به شما انتقال دادم...

 

یورگن کلوپ: بله بازیکنان نزدیک تر به صحنه هستند اما من گفتم پنالتی درست بوده چرا که داور بعد از مشاهده دوباره آن، این خطا را اعلام کرد.

 

خبرنگار: پس شما با این تصمیم موافق هستید؛ خوب عملکرد بازیکنان امروز چگونه بود؟

 

یورگن کلوپ: نمی توانم بیشتر از این به عملکرد شاگردانم افتخار کنم. ما می‌دانستیم که برایتون تیم خوبی است و باید چطور مقابل آنها بازی کنیم. ما امروز همان طوری که لازم بود عمل کردیم اما در عین حال برخی تغییرات در خط دفاعی باعث شد مشکلاتی ایجاد شود. نهایتاً در اواخر بازی کمی به لحاظ بدنی خسته شده بودیم. گل هایی که به ثمر رساندیم درخشان بودند حتی اگر مردود اعلام شده باشند. گل صلاح عالی و ضربه سر سادیو مانه نیز فوق‌العاده بود.

 

خبرنگار: عملکرد درخشان دیگو ژوتا ادامه دارد. او بسیار درخشان است.

 

یورگن کلوپ: گل بسیار خوبی بود و فکر می‌کنم که سه نفر جلو عملکرد بسیار خوبی داشتند و نتیجه کار هم عالی بود.

 

خبرنگار: محمد صلاح بعد از تعویض زودهنگام اصلا خوشحال نبود. فکر می‌کنم که شما برای تعویض او برنامه ریزی داشتید.

 

یورگن کلوپ: روزی که صلاح زمین مسابقه را ترک کند و لبخند بزند یعنی مشکلی پیش آمده است. او تعویض شدن را دوست ندارد و من این مسئله را می‌دانم اما در عین حال ما باید مراقب باشیم.

 

 

خبرنگار: مصدومیت جیمز میلنر از ناحیه همسترینگ است؟

 

یورگن کلوپ: بله تبریک می گویم.

 

خبرنگار: به شخص من؟

 

یورگن کلوپ: نه اما شما برای آنها کار می کنید. مصدومیت او از ناحیه همسترینگ است. اما از کریس وایلدر بپرسید که چگونه می توانیم از این اتفاق جلوگیری کنیم.

 

خبرنگار: شاید شما در حال شلیک به هدف اشتباهی هستید.

 

یورگن کلوپ: ببخشید؟

 

خبرنگار: شاید شما در حال شلیک به هدف اشتباه هستید زیرا ما پخش کننده هستیم. ما در چهارچوب قوانین لیگ برتر کار می کنیم و لیگ برتر قوانین را وضع می کند.  این باشگاه های لیگ برتر هستند  بنابراین شما نباید با مدیران ارشد اجرایی صحبت کنید ...

 

 

یورگن کلوپ: نمی دانم چند وقت یک بار باید آن را بگویم ... شما شروع بازی در ساعت 12:30 را انتخاب کردید. شما. این کار را کردید ، نه؟

 

خبرنگار: می گویی ساعت 12.30 را انتخاب کرده اید، این انتخاب باشگاه های لیگ برتر است.

 

یورگن کلوپ: روزگار سختی است.

 

خبرنگار: البته که دوران دشواری است، استادیوم ها خالی است، و تلویزیون ها از فوتبال حمایت می کنند.

 

یورگن کلوپ: اگر در ساعت 3 یا 5:30 بعدازظهر بازی کنید دقیقا به همین ترتیب است.

 

خبرنگار: اما این موضوع شاخه های مختلفی دارد. شما و مدیران ارشد اجرایی باشگاه باید با سایر مدیران ارشد در این رابطه صحبت کنند. اگر به اینجا آمده و در مورد کمپانی های پخش کننده حرف بزنید به جایی نمی رسید و چیزی تغییر نمی کند.

 

یورگن کلوپ: من به کمپانی های پخش کننده اعتراضی نمی کنم، بلکه فقط می گویم شرایط چگونه است.

 

خبرنگار: شما گفتید این برنامه ریزی جنایتکارانه است ...

 

یورگن کلوپ: چهارشنبه بازی کردن و شنبه ساعت 12:30 واقعا برای بازیکنان بسیار خطرناک است.

 

خبرنگار: شما همچنین گفتید که کمپانی های پخش کننده اهمیتی به مسائل نمی دهند و این مشکل است. این مسئله نیست، مشکل فاصله بین بازی ها است ...

 

یورگن کلوپ: اگر اهمیت می دادید چرا بازی ما مقابل کریستال پالاس را انتخاب کردید؟

 

خبرنگار: من آن را انتخاب نکردم. لیگ برتر با هر انتخابی موافقت می کند.

 

یورگن کلوپ: می توانم یک بار دیگر بگویم زیرا این یک فصل خاص است، شما قطعا به مواردی که در زمان دیگری توافق کردیم اعتماد می کنید.

 

خبرنگار: نه ، نه ، نه

 

یورگن کلوپ: بله این کار کردید.

 

خبرنگار: نه ، اگر همه چیز معطوف به راحتی بازیکنان بود، چرا باشگاه های لیگ برتر قانون پنج بازیکن را رد کردند؟

 

یورگن کلوپ: اوه، حالا این مسئله بسیار جالب است. ما یک هفته پیش با سرمربیان کمی صحبت کردیم، رای گیری برای پنج تعویض اگر 16 به 14 نبود دیگر 15 به 15 بود، اما کریس وایلدر یا افرادی دائما می گویند من خودخواه هستم. فکر می کنم حرف های او نشان داد که او نیز خودخواه است. اما این وضعیت برای من در ماینتس مشابه بوده و همه چیز معطوف به ماندن در لیگ بود.

به عنوان مثال امروز اگر پنج تعویض داشتم ، قطعا سمیکاس را به جای رابرتسون می آوردیم و این برای نجات رابو بود، نه برای بهبود شرایط بازی، بلکه فقط برای نجات او. این وضعیت است. این موضوع مربوط به تغییر تاکتیک یا سیستم نیست. این فقط بازیکنان من نیستند که مشکل دارند. از این پس تا دسامبر خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

 

خبرنگار: ما با شما موافقیم و می توانم صحبت های شما را درک کنیم. اما شما در واقع به شکلی عجیب به جای جلب حمایت مورد نیاز در جلسات بین سرمربیان لیگ برتر، به پخش کننده  ها حمله می کنید.

 

 

یورگن کلوپ: من مطمئن هستم که 100 درصد برای این مصاحبه به دلیل گیر دادن به من تحسین خواهید شد. چیزی که می خواهم بگویم این است که من فقط به دلیل انجام بازی ها از چهارشنبه تا 12:30 شنبه به سراغ پخش کننده ها می روم و انتقاد می کنم. فقط هفت سرمربی با یک مشکل مشابه روبرو بوده و همه موافق هستند. مورینیو گفت من باید این روند را متوقف کنم زیرا این کار کمکی نمی کند.

مشکل این است که ما قراردادی را امضا کرده ایم. شرایط این فصل به دلیل عدم وجود پیش فصل، به دلیل فشار بالای مسابقات و مواردی از این دست درگیر مشکل بزرگتری هستیم. نمی خواهم خودخواه باشم اما باید شرایط لیورپول را در نظر بگیرم. ببینید چه تیمی فاصله بازی هایی به این شکل داشته است، هیچ کس. بنابراین این برای من یک مشکل است و انتخاب ترکیب برای من دشوار شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.