کد خبر: 1723180/52 زمان: 23:22   1399/09/13 بازدید: 11,904

میلان ۴- ۲ سلتیک؛ جشن صعود در شب غیبت زلاتان

میلان در در حالی که ابتدا با دو گل از عقب افتاده بود نهایتاً چهار بار دروازه حریف را باز کرد تا صعود خود به مرحله بعدی لیگ اروپا را قطعی کرده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، میلان امروز از سری مسابقات لیگ اروپا میزبان تیم اسکاتلندی سلتیک بود که این مسابقه نهایتاً با نتیجه 4-2 به سود میزبان تمام شد.

 

این تیم مهمان بود که کار را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 7 اشتباه راد کرانیچ باعث شد توپ جلوی پای مهاجم سلتیک بیفتد و تام راجیک با یک ضربه دقیق دروازه میلان را باز کند.

 

 

 

 

عملکرد ضعیف روسونری در خط دفاعی ادامه داشت و این تیم در دقیقه 14 برای بار دوم دروازه خود را باز شده دید. ادسونه ادوارد در مصافی تک به تک با جان لوئیجی دوناروما گل دوم سلتیک را به ثمر رساند.

 

بعد از دریافت گل دوم میلان توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه 24 روی ضربه ایستگاهی فوق العاده هاکان چالهان اوغلو یکی از گل‌ها را جبران کرد تا نتیجه 2-1 شود.

 

 

 

 

در فاصله دو دقیقه میلان توانست گل دوم را هم وارد دروازه سلتیک کند تا بازگشت بسیار سریعی به مسابقه داشته باشد. ساموئل کاستیخو پس از یک کش و قوس درون محوطه جریمه تیم اسکاتلندی موفق شد نتیجه را به تساوی بکشاند. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا دو تیم با همان نتیجه 2-2 پا به رختکن بگذارند.

 

 

 

 

میلان نیمه دوم را بسیار خوب آغاز کرد و توانست در دقیقه 50 گل سوم را هم وارد دروازه سلتیک کند. پیتر هاگه بعد از یک حرکت تکنیکی موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه حریف را باز کند تا نتیجه 3-2 شود.

 

حملات میلان بعد از گل سوم هم ادامه داشت و این تیم در دقیقه 82 اختلاف را به دو گل افزایش داد. براهیم دیاز و روی پاس هاگه و در مصافی تک به تک موفق شد نتیجه را 4-2 کند و در پایان بازی با همین نتیجه نیز خاتمه یافت تا میلان صعود خود به مرحله بعدی لیگ اروپا را قطع کرده باشد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.