کد خبر : 1723247 | 14 آذر 1399 ساعت 12:46 | 4.6K بازدید | 0 دیدگاه

مجید قائدی: ما را با 4 کرونایی و 2 مصدومِ قضاوت کنند

سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاد اکسین اهواز گفت: مقصر باخت‌های تیمم در دور برگشت لیگ من هستم، اما ای‌کاش در قضاوت عملکرد ما، داشتن کشتی‌گیران کرونای و مصدوم را هم لحاظ کنند.

به گزارش "ورزش سه" مجید قائدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، درباره رقابت‌های دور برگشت لیگ برتر فرنگی و عملکرد نسبتاً ضعیف تیم فولاد اکسین اهواز در مقایسه با دور رفت اظهار داشت: پیش از حضور در تهران، در مرکز استان از کشتی‌گیران‌مان تست کرونا گرفتیم که چهار نمونه مثبت داشتیم و آن نفرات را با خود به تهران نیاوردیم. این در حالی بود که این چهار نفر هیچ علائمی نداشتند و بدون هیچ مشکلی تمرین می‌کردند. ما فقط از کشتی‌گیرانی که می‌خواستیم این هفته استفاده کنیم، تست گرفتیم. شاید اگر از همه نفرات‌مان تست می‌گرفتیم، بیش از پنج نفر کرونایی داشتیم و می‌شد با استفاده از قانون، مسابقات‌مان را به تعویق بیندازیم، اما این کار را نکردیم تا برنامه سازمان لیگ به‌هم نخورد.

 

وی ادامه داد: دو نفر از بهترین کشتی‌گیران‌مان هم دچار مصدومیت بودند و به آنها استراحت دادیم. رامین طاهری در همان مسابقه انتخابی تیم ملی هم مصدوم بود که مغلوب حسین نوری شد. همچنین امین کاویانی‌نژاد کمرش را فیزیوتراپی می‌کرد. به همین دلیل به آنها فشار نیاوردیم که مصدومیت‌شان بدتر شود.

 

سرمربی تیم صدرنشین دور رفت لیگ برتر فرنگی با اشاره به اینکه با توجه به نتایج این تیم در مرحله قبلی، همه به دنبال پیروزی بر فولاداکسین بودند، خاطرنشان کرد: این نکته جالبی بود که همه می‌خواستند ما را شکست بدهند! در حالی که ما با وضعیتی که پیدا کردیم، یعنی با چهار کرونایی و دو مصدوم، فقط یک تیم را مهیای حضور در دور برگشت کردیم که مسابقات طبق برنامه برگزار شود. اولویت ما سلامت نفرات‌مان بود.

 

قائدی ضمن اشاره به وضعیت آرنج در رفته عظیم گرمسیری که در کشتی با نماینده تیم سیناصنعت آسیب دید، درباره داوری‌ها هم گفت: حریف گرمسیری در حال اجرای بارانداز بود که دست کشتی‌گیر ما زیر او ماند و در رفت. صحنه خیلی بد و ناراحت‌کننده‌ای بود. پزشکان حاضر در سالن آرنجش را جا انداختند و بعد از این کشتی دیگر از او استفاده نکردیم. ما دنبال حاشیه نیستیم. قضاوت‌ها ایراداتی داشت و در کشتی با سیناصنعت سروصدا خیلی زیاد شد. هیجان خوب است، اما اینکه داوران را تحت فشار قرار بدهیم، خوب نیست.

 

این مربی سازنده کشتی خوزستان که تیمش به مرحله نیمه نهایی لیگ صعود کرده است، خاطر نشلن کرد: مقصر این باخت‌ها در دور برگشت لیگ من هستم، اما ای‌کاش در قضاوت عملکرد ما، داشتن چهار کشتی‌گیر مبتلا به کرونا و دو مصدوم را هم لحاظ کنند. من در شرایطی به تهران آمدم که صرفاً توانستم 10 وزنم را پر کنم.

 

قائدی در پایان گفت: من از مدیریت باشگاه فولاد اکسین تشکر می‌کنم که در این مدت همه جوره پای کار بودند. ابراهیمی مدیرعامل باشگاه و معاونش و همچنین اعضای هیئت مدیره ما را حمایت کرده‌اند و در این مدت 50، 60 درصد قراردادها را پرداخت کرده‌ایم. امیدوارم در شرایط خیلی بهتری در مرحله نیمه نهایی لیگ شرکت کنیم.

 

دیدگاهها