کد خبر : 1728252 | 09 دی 1399 ساعت 15:45 | 31.2K بازدید | 0 دیدگاه

گزارش Voetbalprimeur

رضایت کامل انتورپ؛ بیرانوند فروشی نیست

در بلژیک معتقدند که باشگاه انتورپ از علی رضا بیرانوند رضایت داد و حداقل تا پایان فصل بحث فروش او در میان نیست.

رضایت کامل انتورپ؛ بیرانوند فروشی نیست

به گزارش "ورزش سه"، علی رضا بیرانوند تابستان امسال بود که راهی انتورپ شد و هرچند هنوز دروازه بان ثابت این باشگاه نیست ولی در بازی هایی که به میدان رفته توانسته رضایت نسبی کادر فنی را جلب کند.

درخشش او در بازی با تاتنهام یکی از دلایلی است که باعث شده تا بیرانوند در انتورپ ماندنی باشد و باشگاه تمایلی برای از دست دادن او ندارد.

 

 

 

 

انتقالات زمستانی از سه روز دیگر شروع خواهد شد و انتورپ نیز یکی از باشگاه هایی است که برای تقویت خود نگاهی ویژه به این بازار دارد.

وبسایت "Voetbalprimeur"  با بررسی شرایط انتورپ مدعی شد که در خط دروازه شاهد هیچ تغییر و تحول خاصی در این باشگاه نخواهیم بود.

در این گزارش آمده است که انتورپ از داشتن دو دروازه بان خوب و قابل اعتماد خود راضی است. ژان بوتز فرانسوی به خوبی توانست در نیم فصل اول رضایت کادر فنی را جلب کند. او دو کلین شیت داشت و البته اشتباه منجر به گلی هم مرتکب نشد.

 

 

 

 

علی رضا بیرانوند نیز در بازی هایی که حضور داشت، ثابت کرد که گلر خوبی است. هرچند پس از شکست دو گله از بروژ مربی انتورپ به سختی از بیرانوند انتقاد کرد ولی منابع نزدیک به باشگاه می گویند که بیرانوند نشان داده که قادر به انجام کارهایی باورنکردنی است و در تمرینات نیز بارها توانسته توجهات را به خود جلب کند. انتورپ معتقد است که بیرانوند رقیبی جدی و مناسب برای بوتز است.

 

دیدگاهها