کد خبر: 1731166/1 زمان: 09:16   1399/10/24 بازدید: 1,568

نوروزی: تامین سلامت المپیکی‌ها اولویت ماست

رئیس فدراسیون پزشکی - ورزشی گفت: تامین سلامت ورزشکاران المپیکی در همه ابعاد از اولویت‌های ماست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دیدار با تورج ملک محمدی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ارائه خدمات به فدراسیون های المپیکی را از جمله اولویت های فدراسیون پزشکی ورزشی عنوان کرد.

در این دیدار که در حوزه ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، نوروزی تصریح کرد: همواره سعی کرده ایم که که به تمام ورزشکاران عضو کمیته خدمات درمانی فدراسیون در چارچوب قوانین و مقررات خدمات لازم را ارائه کنیم. در حال حاضر طبعا فدراسیون های المپیکی با توجه به در پیش بودن بازی های المپیک در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.

 

وی با اشاره به برنامه هایی که فدراسیون پزشکی ورزشی برای ورزشکاران المپیکی دارد، خاطرنشان کرد: تامین سلامت این عزیزان در ابعاد سلامت جسمی، مقابله با کرونا و همچنین مراقبت های ضد دوپینگ از جمله مهمترین محورهای این برنامه هاست که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

در این دیدار ملک محمدی نیز با اشاره به تلاش ها و برنامه های کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ابراز امیدواری کرد با بازگشت نوروزی به راس فدراسیون پزشکی ورزشی تعاملات دو فدراسیون در زمینه های کاری مشترک بیش از پیش گسترش یابد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.