کد خبر: 1731412/47 زمان: 16:04   1399/10/25 بازدید: 13,422

چالش بزرگ خط دفاعی تراکتور پس از سه ناکامی

تیم تراکتور در پنج بازی با هدایت مسعود شجاعی تنها در دو مسابقه موفق به کلین شیت شده است.

به گزارش ورزش سه، ماشین سازی انتهای جدولی و شهرخودرو دو تیمی هستند که در دوره مسعود شجاعی موفق به گلزنی به تراکتور نشده‌اند. تی تی ها در بازی با ذوب آهن، صنعت نفت و پیکان چهار گل دریافت کردند تا با آماری نگران کننده به استقبال سه بازی سرنوشت ساز بروند.

 

محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم تبریزی در این مدت عملکرد خوبی داشته و با سیوهای پرتعدادش، بارها مانع از فرو ریختن دروازه تراکتور شده است. در خط دفاعی تراکتور میلاد فخر الدینی، هادی محمدی، وفا هخامنش و میثم تیموری بازی می‌کنند و احتمال دارد در بازی با استقلال، گل گهر و پرسپولیس نیز این چهار نفر به میدان بروند.

 

 

 

 

نکته جالب این که در بازی های اخیر هافبک های تراکتور چند موقعیت را هم روی ضربات ایستگاهی برای مدافعان وسط به وجود آوردند اما آن ها موفق به گلزنی شدند. شاید مهم ترین موقعیت را هخامنش از دست داد که سایه محمدرضا خانزاده آماده را بالای سر خود می‌بیند.

 

استقلال با ثبت ۱۳ گل در ۱۰ بازی سومین خط دفاعی برتر لیگ ایران است و گل گهر با ۱۴ گل، عملکرد بهتری را نسبت به این تیم ثبت کرده و پرسپولیس نیز با خط هجوم متحول شده به استقبال تراکتور می‌آید و مسعود شجاعی باید امیدوار به درخشش عناصر دفاعی اش باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.