کد خبر: 1732038/34 زمان: 09:22   1399/10/29 بازدید: 15,602

فاضلی: از استقلال پیشنهاد ندارم 

بعد از جدایی وحید فاضلی از نساجی شایعه شده این مربی بار دیگر به کادر فنی استقلال اضافه می شود و در کنار محمود فکری کار خواهد کرد. 

به گزارش "ورزش سه" این مربی جوان پیش از اینکه سرمربی نساجی شود بیشتر در کنار محمود فکری کار می کرد. او در این باره می گوید: این خبر غیر واقعی است. من پیشنهادی از باشگاه استقلال ندارم و صحبتی با من نشده است و بنابراین حضورم در این تیم خبری است که از سوی برخی رسانه ها مطرح شده است نه من. واقعیت این است که با باشگاه نساجی قرارداد دارم و در روزهای آینده در این خصوص قرار است با باشگاه نشستی داشته باشم. بعد از روشن شدن وضعیتم در مورد آینده تصمیم گیری خواهم کرد اما ترجیحم این است که به عنوان سرمربی به کار ادامه دهم. برای محمود فکری و استقلال هم آرزوی موفقیت می کنم. 

 

جدایی علی دفتری به دلیل عدم ارسال مدارک مربیگری اش از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا خبری بود که در روزهای گذشته از سوی رسانه ها مطرح شده بود که این با جدایی وحید فاضلی از نساجی توام شد و به همین بهانه برخی رسانه ها البته بیشتر فضای مجازی خبر از حضور دوباره این مربی جوان در کنار محمود فکری دادند که سرمربی فصل گذشته نساجی این خبر را رد می کند و می گوید صحبتی از سوی باشگاه استقلال به او نشده است. 

 

وحید فاضلی در پایان هفته یازدهم لیگ برتر از هدایت تیم نساجی کنار گذاشته شد و جای خود را به مجید جلالی داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.