کد خبر: 1732170/52 زمان: 19:40   1399/10/29 بازدید: 238,887

مصاحبه ای که بوی یک انتقال بزرگ می دهد

بمب تابستانی؛ مقصد جدید لیونل مسی مشخص شد؟

لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن برای جذب لیونل مسی چراغ سبز نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، تنها چند ماه از قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا باقی مانده و فعلاً هیچ نشانه ای از ماندگار شدن این فوق ستاره آرژانتینی در باشگاه کاتالانی مشاهده نمی شود؛ موضوعی که باعث شده شایعات در مورد جدایی برنده شش باره توپ طلا از بلوگرانا قوت بگیرد.

 

از طرفی پاری سن ژرمن یکی از معدود باشگاه‌های محسوب می شود که می تواند یک بسته پیشنهادی فوق العاده را برای جذب لیونل مسی ارائه دهد. از طرفی این باشگاه می‌تواند به لحاظ جاه طلبی نیز تیمی جذاب برای فوق ستاره آرژانتینی محسوب شود.

 

 

 

 

در همین ارتباط لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن در مصاحبه ای برای جذب لیونل مسی چراغ سبز نشان داده است. او در این باره به فرانس فوتبال گفت: " بازیکنان بزرگی مانند مسی همیشه در لیست PSG خواهند بود. اما مطمئناً زمان آن نیست که در مورد آن صحبت کنیم یا رویای آن را ببینیم. در کنار یک میز بزرگ باشگاه‌هایی نشسته اند که این انتقال را از نزدیک بررسی می‌کنند.

 

البته ما هنوز این کار را انجام نداده ایم اما صندلی برای مان رزرو شده است. چهار ماه در فوتبال یک زمان بسیار طولانی محسوب می شود مخصوصاً در دوره ای که در آن حضور داریم."

 

 

 

 

صحبت های مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن در حالی مطرح شده که حضور فوق ستاره ای مانند نیمار که دوست صمیمی لیونل مسی نیز محسوب می‌شود می‌تواند در نهایی شدن این انتقال تاثیر گذار باشد بنابراین اکنون می‌توان از PSG به عنوان یکی از اصلی ترین شانس ها برای جذب اسطوره بارسلونا نام برد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.