کد خبر: 1732243/52 زمان: 21:49   1399/10/29 بازدید: 26,168

واکنش تند سرمربی فرانسه به بازگشت احتمالی بنزما

دیدیه دشان به شایعات روزهای اخیر مبنی بر بازگشت احتمالی کریم بنزما به تیم ملی فرانسه واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما از نوامبر سال 2015 به دلیل پرونده اخاذی از هم تیمی سابق خود یعنی متئو والبوئنا، از تیم ملی فرانسه دور بوده است. ستاره رئال مادرید هرگونه اتهام درباره این قضیه را رد کرده و حتی طی روزهای اخیر میشل مولین، یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه نیز اعلام کرد که در صورت برنده شدن در انتخابات اولویت خود را بازگشت کریم بنزما به تیم ملی قرار خواهد داد.

 

با این حال به نظر می‌رسد که صحبت‌های این نامزد انتخاباتی خیلی به مذاق دیدیه دشان خوش نیامده است. او در این باره گفت: " صادقانه بگویم این خیلی جدی نیست. در واقع کسانی هستند که دوست دارند سر و صدا به پا کنند. من اظهارات او را در روزنامه خواندم و به او پاسخ خواهم داد حتی اگر بدانم با این کار تنها به تغذیه شدن رسانه‌ها کمک کرده ام.

 

 

 

 

این آقا باید برای پست مربیگری اقدام می‌کرد. از آنجا که او ظاهرا دیپلم مربیگری دارد فکر می کنم که ممکن است فرصتی برای جانشینی من داشته باشد."

 

دشان در ادامه تاکید کرد که تیم ملی فرانسه بدون کریم بنزما نمایش درخشانی در خط حمله خود داشته است. او در ادامه گفت: " به آمار خط حمله ما نگاه کنید. به ندرت و شاید هرگز خط حمله ای با این تاثیر گذاری داشته‌ایم. این یک واقعیت است حتی اگر کم در مورد آن صحبت شود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.