کد خبر: 1732592/52 زمان: 17:31   1399/11/01 بازدید: 29,117

ستاره جدید این روزهای فوتبال اسپانیا

پدیده ای که پیشنهاد رئال و اتلتیکو را رد کرد

فران بلتران، پدیده جوان سلتاویگو طی هفته‌های اخیر نمایش های درخشانی در ترکیب این تیم ارائه داده است.

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از جوان های فوتبالیست مادرید، درخشش خود را از تیم‌های بزرگ این شهر آغاز نکرده‌اند. فران بلتران، هافبک حال حاضر سلتاویگو یکی از آن هاست؛ او بازیکنی با کیفیت فنی بالا و شخصیت قدرتمند محسوب می شود که حالا خودش را در قامت یکی از ستاره های لالیگا نشان داده است.

 

رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در هشت سالگی از او دعوت کردند که به آکادمی شان پیوندد. با این حال بلتران در آن زمان نمی خواست که دوستانش را در ختافه تنها بگذارد. در واقع این تصمیم بدی هم نبود چرا که او حالا 150 بازی در سطح اول فوتبال اسپانیا انجام داده است.

 

 

 

 

بلتران در سن 14 سالگی به همراه خانواده اش تصمیم گرفتند از ختافه نقل مکان کنند و راهی رایووایکانو شوند؛ جایی که او به سرعت با شرایط کنار آمد و خودش را به تیم اول تحمیل کرد؛ او فقط 17 سال و 199 روز سن داشت که توانست در سطح اول فوتبال اسپانیا به میدان برود.

 

در این بین بلتران در 31 بازی برای رایووایکانو به میدان رفت و اولین گلش را در شکست 3-2 این تیم مقابل تنریف به ثمر رساند. در فصل بعد از آن او خودش را به عنوان یکی از رهبران تیم معرفی کرد تا نشان دهد که از آینده روشنی برخوردار است.

 

بعد از آن باشگاه سلتاویگو بود که تصمیم گرفت بند آزادسازی این بازیکن را بپردازد و او را به خدمت بگیرد. بلتران با وجود اینکه یکی از کوتاه قامت ترین بازیکنان لالیگا محسوب می‌شود، در استفاده از بدن خود مهارت خاصی دارد و می‌تواند به خوبی توپ را تحت مالکیت داشته باشد.

 

 

 

 

پیشرفت بلتران در بازی‌های ملی نیز کاملاً چشمگیر بوده است چرا که در تیم های زیر 17، 18، 19 و 21 سال اسپانیا به میدان رفته و قابل پیش بینی است که با این فرم فوق العاده به پیراهن تیم بزرگسالان لاروخا نیز خواهد رسید.

 

از طرفی شاهد این موضوع بوده ایم که بلتران طی هفته های اخیر عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته و زیر نظر سرمربی جدید سلتاویگو یعنی ادواردو کودت با پیشرفت قابل ملاحظه ای روبرو شده است. در واقع به نظر می‌رسد که آینده فوق‌العاده‌ای در انتظار او خواهد بود و می تواند به بهترین ها دست پیدا کند.

 

محتوای اختصاصی ورزش‌سه با همکاری رسمی لالیگا laliga
This Content Is Provided By Laliga In Partnership With Varzesh3

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.