کد خبر: 1732641/42 زمان: 20:54   1399/11/01 بازدید: 28,964

آنتونیو کاسانو:

رونالدو با تاکتیک های پیرلو مشکل دارد

آنتونیو کاسانو، مهاجم سابق ایتالیایی معتقد است شرایط کریستیانو رونالدو در این یوونتوس دشوار است.

به گزارش "ورزش سه"، نتایج پرفراز و نشیب یوونتوس در فصل جاری باعث شده برخی تصور کنند آندره پیرلو گزینه مناسبی برای هدایت این تیم نیست و نمی تواند در تورین به موفقیت دست یابد. اما آنتونیو کاسانو مدعی شد به پیرلو و موفقیت او ایمان دارد، اما تاکتیک های او باعث شده شرایط برای رونالدو در میدان دشوار شود. البته ستاره پرتغالی در حال حاضر در صدر جدول گلزنان سری آ قرار داشته و از نظر میانگین گلزنی شرایط خوبی دارد.

 

 

آنتونیو کاسانو گفت: "اینتر شرایط را برای یوونتوس دشوار ساخت. من تصور می کردم یووه عملکرد بهتری در این دیدار ارائه دهد. البته من چندی پیش نیز گفتم که کریستیانو رونالدو با افکار تاکتیکی اندره پیرلو مشکل داشته و در تیم فعلی خوب جا نیفتاده است. من بازیکنی مانند رونالدو را که 800 گل به ثمر رسانده را قضاوت نمی کنم. اما با آغاز دوران جدید با افکار پیرلو شما شاهد این هستید که یوونتوس به دنبال پرس از جلو است و این سیستم شرایط را برای رونالدو دشوار ساخته است.

 

من چیز خاصی از رونالدو در بازی های اخیر یوونتوس و خصوصا تاثیرگذاری او در بین خطوط نمی بینم. البته من به تاکتیک های آندره پیرلو ایمان دارم و به نظرم او آینده ای روشن در عرصه مربیگری خواهد داشت، اما حالا در موقعیت انتقال برای یوونتوس قرار داریم و این مشکل بزرگی است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.