کد خبر: 1733335/29 زمان: 16:05   1399/11/05 بازدید: 32,130

تودیبو تواضع نداشت و شکست خورد

سرانجام تلخ بازیکنی که فکر می‌کرد پدیده بارسلوناست

ژان کلر تودیبو مدافع فرانسوی بارسلونا از اینجا رانده و از آنجا مانده است. او قرار بود بازیکن فیکس بارسا شود ولی حالا در بنفیکا یک بازیکن مازاد است.

به گزارش "ورزش سه"، ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعدا کیکه ستین را به خود متقاعد کند. زمستان گذشته او قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید 25 میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی که او بازیکن ثابت آبی ها بود.

 

 

 

 

تودیبو تابستان با قرارداد قرضی دو ساله به بنفیکا پیوست ولی هنوز یک بازی هم برای این تیم انجام نداده و در برنامه های ژرژ ژسوس مربی این تیم جایی ندارد. بنفیکا قصد دارد او را به بارسا پس بدهد ولی باشگاه کاتالان با این درخواست موافق نیست.

تودیبو قرار بود مدافعی بزرگ برای بارسا باشد اما الان راهی جز جدایی برای او متصور نیست و گفته می شود چند باشگاه ایتالیایی خواهان جذب او به صورت قطعی هستند.

 

 

 

 

برونو ساتین مدیر برنامه های سابق تودیبو که او را به بارسا منتقل کرد، در مصاحبه جدیدش به این بازیکن تاخت و گفت:« تودیبو حرف گوش کن نیست و به توصیه های من و اریک آبیدال(مدیر ورزشی سابق بارسا) اصلا گوش نمی کرد. او فکر می کرد یک پدیده است و نیاز به توصیه های کسی ندارد و همین عدم تواضع باعث شد تا نتواند در بارسا موفق شد. الان دیگر ارتباطی باهم نداریم ولی دوست دارم در ادامه فوتبالش موفق شود.»

 

 

 

 

ساتین ادامه داد:« می دانم که چند باشگاه ایتالیایی او را می خواهند. لاتزیو؟ شاید بهتر باشد به باشگاه کوچکتر برود. لاتزیو باشگاهی بزرگ و جاه طلب است و تودیبو تحمل این فشار را ندرد. او بهتر است به تیمی برود که بتواند در آن بدون فشار بازی کند و در ترکیب ثابت قرار بگیرد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.