کد خبر: 1733574/41 زمان: 17:15   1399/11/06 بازدید: 19,953

خیبر: میناوند عضوی از خانواده ماست

قائم مقام باشگاه خیبرخرم آباد می گوید این باشگاه با انرژی مثبت در کنار میناوند خواهد بود و هر کاری لازم باشد برای سلامتی او انجام خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد میناوند و علی کریمی دو پیشکسوت فوتبال ایران به شمار می روند که حضوری پر رنگ در بازی های این فصل خیبر خرم آباد داشته اند. این روزها که میناوند درگیر بیماری شده، مسئولان باشگاه خیبرخرم آباد به این موضوع واکنش نشان داده‌اند و برای مهرداد میناوند آرزوی سلامتی دارند.


حسین اسدی قائم مقام مالک باشگاه خیبر خرم آباد در این زمینه با اشاره به عکسی که از میناوند روی پیراهن های این تیم در مصاف با فجرسپاسی نقش بسته بود، گفت:« به پاس قدرشناسی و اصول جوانمردی، تصمیم گرفته شد، در یک حرکت فرهنگی قبل از شروع بازی با فجر سپاسی شیراز، با تی شرت های منقش به عکس مهرداد میناوند ، بازیکنان تیم خیبر وارد زمین مسابقه شوند.»

 

بازیکنان تیم فوتبال پیش از مصاف با فجرسپاسی در هفته یازدهم رقابت های لیگ یک، با پیراهن هایی به میدان امده بودند که عکس مهرداد میناوند روی ان نقش بسته بود.

 


حسین اسدی پور افزود: در کنار حمایت های همیشگی مهرداد میناوند از خیبر، همچنین جایگاه حقوقی ایشان به عنوان مشاور آقای عبدی، همین امر باعث شده است، در این روزها که آقا مهرداد در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا است، ما با انرژی مثبت برای بهبود وی، هر اقدام انسانی انجام بدهیم.


قائم مقام مالک تیم خیبر خرم آباد اظهار داشت: هواداران خیبر و مردم لرستان، بسیار قدرشناس و بامحبت هستند، بی تردید، حمایت های مهرداد میناوند را طی چند سال گذشته از خیبر ، بارها و بارها دیده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.