کد خبر: 1733643/41 زمان: 22:24   1399/11/06 بازدید: 20,958

دقیقه 96 تمرکز نداشتیم و فهمیدم گل می‌خوریم؛

لطیفی: به خاطر مردم تالش من را ببخشید

علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش می گوید اگر او در دیدار برابر خوشه طلایی ساوه کنار خط حضور داشت، تیمش شکست نمی خورد.

به گزارش "ورزش سه"، علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش که تیمش امروز برخلاف هفته گذشته بازی را در دقایق پایانی مقابل تیم خوشه طلایی ساوه با نتیجه 2 بر 1 واگذار کرد، در مورد بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد: بازی خوبی بود ولی بی تعارف بگویم که آنها بازیکنانی با قراردادهای 700 ، 800 میلیونی داشتند ولی ما سقف قرارداد بازیکنانمان 100 یا نهایتا 200 میلیون است. دو بازیکن 50 میلیونی هم داریم و بقیه زیر 100 میلیون. ما بسیار خوب بازی کردیم. به بچه ها گفته بودیم خطا نکنند که دقیقه 96 یک خطا پشت محوطه جریمه شد و گل خوردیم. البته بازیکن مقصر نیست و من مقصر این باخت هستم.


بخش بعدی صحبت های بازیکن سابق استقلال در مورد محرومیت سه جلسه ای خودش بود که در مقابل خوشه طلایی جلسه دوم محرومیت را با وجود فراجام خواهی باشگاه پشت سر گذاشت. او در این رابطه توضیح داد: من یک حرفی دارم. من گفتم 95 درصد داورهای ما سالم ترین هستند. کدام مسئول ما می تواند با قطعیت بگوید که همه سالمند؛ نداریم که. من در عمرم بیشترین حمایت را از داوری داشته ام. آقایان کمیته اخلاق من همیشه از داوران حمایت کرده ام.

 

اعتراض می کنم ولی توهین نه. الان سه بازی من محروم هستم. خب تیم من در حال آسیب دیدن است. من مربی لب خط هستم و اگر بودم تیم من دقیقه 96 گل نمی خورد. بازیکن های ما به صدای من عادت کرده اند. این بازی هم اول بازی من را به جایگاه ویژه بردند و دیگر صدایم هم به بازیکنانم نرسید. آقایان کمیته انضباطی من واقعا عذرخواهی می کنم. تو را به خدا بیشتر از این اجازه ندهید که تیم ما آسیب ببیند. بچه های من با صدای من عجین هستند. من نمی گویم اگر باشم، هر بازی 10 گل می زنیم ولی در طول هفته با هم زندگی می کنیم و قطعا حداقل یک درصد شرایط ما بهتر می شود.


سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش در ادامه با تاکید بر این نکته که حضورش در کنار زمین می توانست منجر به جلوگیری از شکست تیمش در ثانیه های پایانی شود، اضافه کرد: در فوتبال همین جزئیات است که باعث موفقیت یا عدم موفقیت تیم ها می شود. ممکن بود من لب خط باشم و به بازیکنانم آرامش بدهم تا خطا نکنند. به خاطر مردم تالش من را ببخشید. بچه های من واقعا بچه های معصومی هستند  و در این باخت هم مقصر نبودند. هیاهویی که در آخر بازی رخ داد، سبب شد تمرکزشان را از دست بدهند و ما گل خوردیم. من وقتی در دقیقه 96 خطا شد گفتم که گل می خوریم، چون بچه های ما تمرکز نداشتند و بچه های خوشه طلایی هم شاهدند.


او سپس در مورد داوری بیان کرد: داوری در این بازی فوق العاده بود. اشتباه داشت ولی سهوی که تاثیرگذار هم نبود. خوب را می گویند خوب است. به هر حال به مسئولان خوشه طلایی تبریک می گویم.


بخش پایانی حرف های لطیفی در مورد آینده چوکا بود و بار دیگر از مسئولان کمیته انضباطی خواست که یک جلسه باقی مانده از محرومیت او را ببخشند. سرمربی چوکا در این زمینه گفت: تیمی که امروز دیدیم، با اطمینان هزار درصد می گویم که هم در لیگ می ماند و هم بهترین می شود. ما بازیکن نداریم. امروز کاپیتانمان را نداشتیم. گلزن بازی هفته قبل را نداشتیم. من یک بازی نشده که نفرات کاملم را داشته باشم ولی درست می شود. من مقصر این باخت هستم. من نباید حرف حق می زدم. اگر حرف حقی زدم غلط کردم  و از مسئولان خواهش می کنم به خاطر مردم تالیش من را ببخشند. من سه جلسه تا حالا محروم بوده ام و واقعا نمی دانم دیگر چه بگویم.


 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.