کد خبر: 1733683/57 زمان: 09:23   1399/11/07 بازدید: 8,707

رکورد ویژه گلزنی با ضربه سر؛

تاکتیک آلومینیوم لیگ بیستم؛ فری کیک!(عکس)

شاگردان رسول خطیبی در حالی موفق شدند مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را در خانه شکست بدهند که هر دو گل آن‌ها به شکلی تمرین شده و با ضربه سر به دست آمد.

به گزارش "ورزش سه" پیروزی غیرمنتظره شاگردان خطیبی در اراک مقابل پرسپولیس باعث شد تا آن‌ها 15مین امتیاز فصل خود را به دست آورند و خود را به ترافیک میانه جدول برسانند؛ در واقع با برد بزرگی که دیروز اراکی‌ها کسب کردند، حالا این فرصت برای این تیم وجود دارد تا آن‌ها با یک پیروزی دیگر پرشی بلند در جدول داشته باشند و از جایگاه یازدهم جدول به سوی شش تیم برتر پرواز کنند.

 

پیروزی روز گذشته مقابل پرسپولیس در شرایطی به دست آمد که شاگردان رسول خطیبی مقابل سرخ‌پوشان کامبک زدند و جالب آن بود که هر دو گل آلومینیوم به سبکی مشابه وارد دروازه حامد لک شد؛ ارسال ضربه ایستگاهی و گلزنی با ضربه سر. تاکتیکی که بیش از 70 درصد گل‌های آلومینیوم لیگ بیستم را به ارمغان آورده است.

 

در واقع اراکی‌ها از مجموع 11 گل زده‌شان در لیگ بیستم، 8 بار با ضربه سر به گل رسیدند تا از این حیث رکورددار باشند؛ مصاف با پرسپولیس هم دومین دوئل این تیم در لیگ بیستم بود که در یک بازی دو بار با ضربه سر به گل می‌رسند، چرا که آن‌ها پیش از مسابقه مقابل شهر خودرو موفق شده بودند تا با ضربه سر دو گل وارد دروازه مشهدی‌ها کنند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.