کد خبر: 1733735/1 زمان: 12:55   1399/11/07 بازدید: 2,659

مصاف شاملی و مس برای قهرمانی

برنامه مرحله دوم لیگ برتر هندبال مردان

کمیته مسابقات فدراسیون هندبال برنامه مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، لیگ برتر هندبال در مرحله مقدماتی با حضور ۱۲ تیم و در دو گروه انجام شد. با وجودی که قرار بود در پایان این مرحله از هر گروه ۳ تیم از هر گروه بالا بیایند اما با آرای کمیته انضباطی دیدار دو تیم فولاد و فرازبام، از هر گروه ۴ تیم به دور بعد صعود کردند بنابراین مرحله دوم مسابقات لیگ برتر هندبال مردان قرار است از ۱۳  تا ۲۰ بهمن و با حضور ۱۲ تیم برگزار می شود.

در گروه M هشت تیم صعود کننده یعنی نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، فراز بام خاییز دهدشت، دوب آهن اصفهان، زغال سنگ طبس، پرسپولیس بهبهان، فولاد مبارکه اصفهان، پاس ناجا قم و مس کرمان برای کسب مقام اول تا هشتم با یکدیگر رقابت می کنند.


 در گروه N نیز ۴ تیم پرواز هوانیروز، ستارگان دشتستان،کیمیا کاشت کردستان و نفت و گاز گچساران برای کسب مقام نهم تا دوازدهم به مصاف هم خواهند رفت.

البته روز گذشته تیم فرازبام اعلام کرد که به خاطر حمایت از بازیکنانش قصد کناره‌گیری از لیگ را دارد.


با اعلام فدراسیون هندبال برنامه این مرحله از رقابت ها به شرح زیر است:

  ۱۳ بهمن  – گروه N:
پرواز هوانیروز - ستارگان دشتستان
کیمیا کاشت کردستان - نفت و گاز گچساران

۱۴ بهمن ماه  - گروه M:
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون- فراز بام خاییز دهدشت
ذوب آهن اصفهان - زغال سنگ طبس
پرسپولیس بهبهان - فولاد سپاهان اصفهان
پاس ناجا قم - مس کرمان

۱۵ بهمن ماه– گروه N:
کیمیا کاشت کردستان- ستارگان دشتستان
پرواز هوانیروز - نفت و گاز گچساران

۱۶ بهمن ماه– گروه M:
زغال سنگ طبس- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
فولاد سپاهان اصفهان - ذوب آهن اصفهان
مس کرمان - پرسپولیس بهبهان
فراز بام خاییز دهدشت - پاس ناجا قم

۱۷ بهمن ماه– گروه N:
کیمیا کاشت کردستان- نفت و گاز گچساران
پرواز هوانیروز - ستارگان دشتستان

۱۸ بهمن ماه- گروه M:
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - فولاد سپاهان اصفهان
دوب آهن اصفهان -  مس کرمان
پرسپولیس بهبهان - فر از بام خاییز دهدشت
پاس ناجا قم - زغال سنگ طبس

۱۹ بهمن ماه– گروه N:
نفت و گاز گچساران- پرواز هوانیروز
ستارگان دشتستان- کیمیا کاشت کردستان

۲۰ بهمن ماه - گروه M:
مس کرمان- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
فراز بام خاییز دهدشت- دوب آهن اصفهان
زغال سنگ طبس- پرسپولیس بهبهان
فولاد سپاهان اصفهان- پاس ناجا قم

ساعت برگزاری این رقابت ها متعاقبا اعلام می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.