کد خبر: 1735109/52 زمان: 23:18   1399/11/13 بازدید: 22,141

واکنش بارتومئو به افشای جنجالی قرارداد مسی

جوزپ بارتومئو، رئیس سابق باشگاه بارسلونا به افشای قرارداد لیونل مسی توسط نشریه ال موندو واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، نشریه ال موندو در گزارش ویژه شماره یکشنبه خود، به افشاگری در مورد قرارداد لیونل مسی پرداخت. انتشار ریز قرارداد لیونل مسی در سال 2017 و ارقام ترسناک دریافتی او تا به امروز که به 555 میلیون یورو می رسد.

 

این رقم به صورت دستمزد، پاداش و بندهای متغیر دیگر بوده به خصوص در شرایط پاندمی کرونا که بارسلونا از لحاظ مالی فشار فراوانی را حس می کند، مسی به نوعی متهم به ورشکسته کردن باشگاه شده است.

 

 

 

 

در همین ارتباط جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس سابق و پرحاشیه باشگاه بارسلونا به این افشاگری واکنش نشان داده و می‌گوید: " شنیده ام که گفته شده یکی از مدیران قبلی باشگاه دست به افشای قرارداد لیونل مسی زده است. این اشتباهی بسیار بزرگ است چراکه این قضیه کاملا مهم و جدی است. در واقع این اتفاق یک امر غیر قانونی محسوب می شود. مشخصا نمی‌دانم چه کسی این کار را انجام داده اما فقط چهار یا پنج نفر از قرارداد مسی مطلع بودند. از طرفی لالیگا نیز یک نسخه کپی از قرارداد او در اختیار دارد.

 

با این حال من معتقدم که لیونل مسی کاملا شایسته مبالغی است که باشگاه برای او پرداخت می‌کند و حتی ارزش کارهایی که او برای بارسلونا انجام داده از آنها بیشتر است."

 

بارتومئو در ادامه گفت: " ویروس کرونا برای همه باشگاه‌ها در سرتاسر جهان مشکل ایجاد کرده است و تنها مختص بارسلونا نیست. ما در سال 2017 با لیونل مسی این قرارداد را به امضا رسانده و آن زمان هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد که شرایط اینگونه شود چرا که در آن مقطع باشگاه می‌توانست به راحتی حقوق مسی و دیگر بازیکنان را پرداخت کند."

 

 

 

 

انتخاب رونالد کومان: " فکر می کنم که انتخاب او به عنوان سرمربی جدید بارسلونا بهترین تصمیمی بود که ما اخیرا آن را اتخاذ کردیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.