کد خبر: 1739061/56 زمان: 15:38   1399/12/03 بازدید: 28,911

سند: کارگزار استقلال به پرسپولیس کمک نکرده است

شرکت های وب با ارسال نامه ای به احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد که آنها هیچ کمک مالی به باشگاه پرسپولیس نکرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که شایعاتی در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر و اعلام شد که شرکت های وب به عنوان کارگزار رسمی باشگاه استقلال، کمک چند میلیارد تومانی به باشگاه پرسپولیس کرده است که این مسئله با تکذیب این شرکت همراه شد.


سهیل یحیی زاده مشاور اقتصادی مدیرعامل استقلال در گفتگو با خبرنگار ورزش سه ضمن انتشار این نامه گفت: پیرو شایعه پراکنی عده ای در فضای مجازی علیه کارگزار و اسپانسر باشگاه استقلال، نامه ای را در خدمت شما قرار می دهیم که طی آن نامه کارگزار باشگاه به صورت رسمی اعلام کرده است هیچ گونه پرداختی به باشگاه پرسپولیس نداشته است و واقعیت امر نیز همین است.


وی گفت: باشگاه پرسپولیس از راه های دیگری منابع مالی جذب کرده و کارگزار باشگاه استقلال در این قضیه به هیچ وجه دخالتی نداشته است. کارگزار استقلال نیز مجموعه ای است که در بازار بورس و سرمایه حضور دارد و اسناد مالی آنها شفاف است. با این وجود، نامه ای را در اختیارتان قرار می دهیم تا شفاف سازی به صورت کامل انجام گیرد و هیچ گونه پرداختی از سوی کارگزار باشگاه استقلال به باشگاه پرسپولیس انجام نشده است.
یحیی زاده گفت: در حقیقت کارگزار استقلال یکی از بهترین کارگزاران چند سال اخیر حوزه فضای فوتبالی کشور است و باز هم تأکید می کنیم که شرکت های وب طی یک فرآیند کاملا قانونی و در یک مزایده عمومی انتخاب شد و برنامه بلند مدتی برای باشگاه دارد تا در حوزه فضای فناوری اطلاعات برای استقلال درآمدهای پایدار ایجاد کند.

 

 


وی در پایان گفت: باز هم از تمام هواداران استقلال تشکر می کنیم و تلاش ما جهت شفاف سازی حداکثری برای هواداران عزیز است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.