کد خبر : 1739609 | 05 اسفند 1399 ساعت 22:49 | 34.5K بازدید | 0 دیدگاه

با مهدی کیانی در حال مذاکره هستیم

مددی: مشکل قایدی تا دو روز دیگر حل می‌شود

مدیرعامل استقلال اعلام کرد که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش هیچ گونه گرایشی به پرسپولیس ندارد و بیشتر چالش هایش برای استقلال بوده است.

مددی: مشکل قایدی تا دو روز دیگر حل می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با رادیو ایران در مورد تجمع هواداران استقلال مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی گفت: شب گذشته اطلاعیه ای صادر کردیم مبنی بر اینکه هر گونه تجمع غیرقانونی است و ما آن را تأیید نمی کنیم. در فضای غبارآلود و ناآرام نتیجه ای حاصل نمی شود. همه تلاش بنده و اعضای هیئت مدیره، ایجاد یک فضای آرام توأم با اتحاد و انسجام است که ان شالله استقلال در ادامه راه لیگ بیستم، نتایج درخور شأنی کسب کند. اما اینکه برخی کانال های هواداری بر طبل تجمع می کوبند را به هیچ عنوان تأیید نمی کنم و اعتقاد دارم که تجمع و اعتراض راه حل مسائل و چالش در هر عرصه ای و بر هر باشگاهی نیست. می توان با برنامه ریزی و تدوین امور، در فضایی آرام مشکلات را حل کرد.


طرحی برای شکایت از کانال های هواداری گفت: از طریق مراجع قضایی نسبت به این کانال هایی که تنش ایجاد می کنند، اقدام کرده ایم. ما نسبت به دو مسئله اعتراض کرده ایم. نخست نسبت به برند باشگاه استقلال اعتراض کرده ایم که برخی از این کانال های از برند باشگاه سواستفاده می کنند و هم برای خودشان هوادار جذب کرده اند. دوم هم اینکه فضای عمومی جامعه را تهییج کرده و با ایجاد تنش، نظم عمومی جامعه را به هم می ریزند. 


مجلس شورای اسلامی در سالیان گذشته مصوبه ای را گذرانده که هر گونه کمک به باشگاه های حرفه ای ممنوع است. همین ممنوعیت این مشکلات و چالش ها را برای ما ایجاد کرده است. به واقع باشگاه استقلال با میلیون ها هوادار بایستی منابع مالی اش را از جایی به غیر از منابع دولتی تأمین کند. با توجه به شرایط اقتصادی، تحریم ها و اقتصاد کرونا زده، تأمین منابع مالی خیلی سخت شده است. تیم های صنعتی ابتدای سال مالی بودجه مشخصی دارند و بر مبنای آن نقل و انتقالات را انجام می دهند. 


مددی درباره ادعای طرفداران استقلال مبنی گرایش وزیر ورزش به سمت پرسپولیس پاسخ داد: من این موضوع را کاملا تکذیب میکنم. حداقل در 146 روزی که سرپرست و مدیرعامل استقلال بوده ام، می توانم شهادت بدهم که آقای وزیر بیشترین چالش ها را برای حل مشکلات استقلال گذاشته است چون چالش های ما بیشتر از پرسپولیس است. ایشان به هیچ وجه در تصمیمات دخالتی ندارد. اعضای هیئت مدیره استقلال برای باشگاه تصمیم می گیرد و من چنین چیزی را در این چند وقته ندیدم.


وی درباره بسته بودن پنجره نقل و انتقالات استقلال گفت: بابت طلب آقای بودروف که بازیکن بی کیفیتی هم بود، پنجره ما بسته شده است و باید 140 هزار یورو را بپردازیم. تلاش هایی صورت گرفته است تا این منابع مالی را پرداخت کنیم. تاکنون مقداری از منابع مالی تهیه کرده ایم و قصد داریم تمام پول را یکجا پرداخت کنیم تا فیفا پنجره ما را باز کند.


مدیرعامل درباره لیست بازیکنان ورودی و خروجی محمود فکری گفت: ایشان لیست بازیکنان مورد نظرشان را به باشگاه داده است و در نیم فصل جذب بازیکن خیلی سخت است ولی با این  حال در حال مذاکره با گزینه های آقای فکری هستیم و به محض اینکه به توافق برسیم، اطلاع رسانی می کنیم.


وی درباره اینکه مهدی کیانی جزو لیست خرید استقلال است یا خیر، گفت: تا همین امروز با ایشان در حال مذاکره بودیم. مشخص نیست که بتوانیم ایشان را جذب کنیم. اعداد و ارقام قرارداد خیلی تعیین کننده است و ما باید منافع باشگاه را در نظر بگیریم و من هر مبلغی را نمی پذیرم. 


مددی درخصوص غیبت 8 روزه مهدی قایدی در تمرینات استقلال نیز گفت: قایدی یک سرماخوردگی جزئی داشت اما ایشان به دلیل برخی مسائل و مشکلاتی که به نظر ایشان در قراردادش وجود دارد، در تمرینات شرکت نکرد. مذاکراتی با مدیربرنامه های ایشان صورت گرفته و من این نوید را می دهم که طی یکی دو روز آینده مشکل قایدی حل می شود ولی آن چیزی که مشخص است ما باید به قراردادمان متعهد باشیم. ایشان تا سال 1402 با ما قرارداد دارد. هر مشکلی هم وجود داشته باشد، ایشان باید در فضای مذاکره قرار بگیرد. با پیغام فرستادن چیزی حل نمی شود. بنده مهدی قایدی از نظر اخلاقی و فنی بی بدیل می دانم. نظیر ایشان را سراغ ندارم. بازیکن بسیار خوب، بااخلاق و با ارزشی است. مشکل او یک مشکل درون خانوادگی و مطمئنا مشکل قایدی حل می شود و به تمرینات برمیگردد و پرقدرت تر از گذشته حاضر خواهد شد.


وی درخصوص ارسال درخواست میزبانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با وجود حضور نماینده عربستان در این گروه، گفت: این نکته مهمی است اما ما نباید از حق خودمان بگذریم. استقلال حق دارد میزبان این گروه باشد حالا نمایندگان عربستان به هر دلیل سیاسی یا دیگری می خواهند این حق را از استقلال سلب کنند ولی ما باید فریاد بزنیم و این حق را مطالبه بکنیم تا ان شالله AFC مقداری از این فضاهای سیاسی خودش را خارج کند و به خواسته حق استقلال توجه کند.


مددی در پایان درخصوص اولتیماتوم دو بازی مس و فولاد به فکری گفت: ما هیچ بازه زمانی را به محمود فکری اعلام نکرده ایم. ایشان سرمربی ماست و با قدرت به کار خودش ادامه می دهد و ان شالله با این کادر تمام استقلالی نتایج درخشانی کسب خواهد کرد.

دیدگاهها