کد خبر: 1739987/1 زمان: 11:29   1399/12/08 بازدید: 2,300

زمان برگزاری رقابتهای انتخابی تیم ملی مشخص شد

رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته بعد از ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ و با برنامه ریزی به صورت منظم انجام خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" ابوالقاسم پایدار رئیس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تائید این خبر افزود: فدراسیون کاراته سعی بر آن دارد که با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی، در شرایطی که بیماری کرونا رمقی برای آسیب به حوزه ورزش و فعالان این حوزه نداشته باشد و سایه سنگین آن بر این فعالیت‌ها شکسته شود، رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را بعد از ماه رمضان ۱۴۰۰ با به کارگیری کارشناسان سلامت و فدراسیون پزشکی ورزشی در این حوزه برگزار کند.

 

وی افزود: این رقابت‌ها با در نظر گرفتن سهمیه برای کاراته کاران دارای رنکینگ و شرکت این افراد به صورت مستقیم در مرحله دوم انتخابی تیم ملی، آغاز به کار خواهد کرد.

 

پایدار ادامه داد: زمان برگزاری انتخابی استان‌ها و اعلام مشخصات کاراته کاران برتر هر استان جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور حداکثر تا نیمه اول ماه مبارک رمضان خواهد بود و هیأت‌های استانی می‌بایست از این بازه زمانی برای برگزاری مسابقات انتخابی خود استفاده کنند.

 

رئیس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته در پایان گفت: با توجه هدف گزاری فدراسیون کاراته و دیدگاه بلند ریاست فدراسیون در حمایت از بخش نوجوانان و جوانان سال ۱۴۰۰ سال معرفی و درخشش قهرمانان و ستارگان رده پایه در آوردگاه آسیایی کویت خواهد بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.