کد خبر: 1741238/4 زمان: 19:15   1399/12/13 بازدید: 3,935

علیرغم ادعای مدیران استانی

صنعت نفت همچنان در انتظار پرداخت بودجه

در شرایطی که طی روزهای اخیر مدیران استانی از پرداختی به باشگاه صنعت نفت آبادان خبر داده‌اند، مبلغی هنوز به خزانه باشگاه واریز نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، نفت آبادان همچنان درگیر مشکلات مالی است و نتوانسته برنامه‌های نقل و انتقالاتی خود را طبق برنامه کادرفنی پیش ببرد. موضوع نگران کننده‌تر اما عدم پرداخت به بازیکنان است که باعث شده آنها با مشکلات بزرگی کار را دنبال کنند و روحیه تیمی کاهش یابد.

 

در این بین طی روزهای اخیر برخی مسوولان استانی مدعی شده اند که بودجه مدنظر باشگاه تامین و ارائه شده است. اتفاقی که به نظر می‌رسد با وقوع آن بار دیگر بتواند باعث امیدواری هواداران این تیم برای حضور طلایی پوشان در جمع مدعیان و انگیزه آنها برای ادامه مسابقات باشد. با این حال طبق اخبار اعلامی از سوی مدیران باشگاه هنوز هیچ مبلغی برای این باشگاه از سوی مدیران استانی تخصیص داده نشده و وعده‌های آنها به سرانجام نرسیده است. گفته می‌شود این منبع مالی احتمالا طی روزهای آتی و بعد از بازی پرسپولیس شاید به باشگاه واریز شود و باید دید آنها قادر خواهند بود در آن مقطع با پرداختی به طلبکاران ضمن باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی، مطالبات بازیکنان کنونی را نیز پرداخت کرده و از جدایی احتمالی آنها جلوگیری کنند یا خیر.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.