کد خبر: 1741287/56 زمان: 23:39   1399/12/13 بازدید: 94,704

امید مجیدی به تراکتوری های استقلال (عکس)

سه بازیکن سابق تراکتور که اکنون در استقلال حضور دارند، از مهره های اصلی تیم فرهاد مجیدی محسوب می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی فردا در نخستین جلسه تمرینی خود پس از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال حضور پیدا خواهد کرد. قطعا در میان بازیکنان آبی پوشان افرادی حضور دارند که مجیدی روی آنها حساب ویژه ای باز خواهد کرد و البته باید دید او اعتقادی به لیست خروج دارد یا قصد دارد تمام بازیکنانش را حفظ کند.


سعید مهری بازیکنی است که در بازار نقل و انتقالات زمستانی به استقلال پیوست ولی به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نمی تواند برای تیمش به میدان برود و باید دید چه زمانی پنجره این تیم باز خواهد شد و مهری کی برای آبی پوشان به میدان می رود.


نکته جالب اینکه او امروز در تمرین آبی پوشان به همراه رشید مظاهری و سبحان خاقانی دیگر بازیکنان استقلال حضور پیدا کرد. نقطه مشترک این سه بازیکن به تبریز بازمیگردد. این سه بازیکن همگی امسال از تراکتور به استقلال پیوستند و قطعا مجیدی روی آنها حساب ویژه ای باز خواهد کرد.


مظاهری که می توان گفت سنگربان شماره یک استقلال در نیم فصل نخست بود و خاقانی نیز در دقایقی که برای تیمش به میدان رفت خوب ظاهر شد و حتی در دیدار مقابل شهرخودرو نیز موفق به گلزنی شد و سعید مهری نیز بازیکن با استعدادی است و قطعا به کار مجیدی می آید.


انتظارها برای دیدن ترکیب و سیستم مجیدی دربازگشت دوباره به استقلال روز شنبه به سر می آید و فرهاد در گام نخست باید به مصاف تیم سرسخت فولاد برود که قطعا این بازی، دیدار ساده ای برای آبی پوشان نخواهد بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.