کد خبر: 1741565/56 زمان: 16:56   1399/12/15 بازدید: 7,378

قول شکوری بر حضور پرسپولیس در فوتبال بانوان

پرسپولیس در فوتبال بانوان تیمداری می‌کند

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال گفت که ابراهیم شکوری قول داده است پرسپولیس در فوتبال بانوان به فعالیت بپردازد.

به گزارش "ورزش سه"، شهره موسوی نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در مورد اینکه خیلی از باشگاه‌های فوتبال در بخش مردان فعال هستند و اگر فوتبال بانوان را هم راه‌اندازی کنند شاهد رشد خوبی در فوتبال بانوان خواهیم بود، گفت: در این زمینه برنامه‌ریزی خیلی خوبی انجام شده، قولش را از پرسپولیس گرفته‌ایم. ابراهیم شکوری قول داد که در این حوزه کار کنند. در جلسه‌ای که با حضور عزیزی خادم داشتیم دوستان قول دادند این کار را انجام بدهند.


وی گفت: این جزو الزامات است. که یک باشگاه حرفه‌ای حتما باید بحث بانوان و هم فوتبال پایه را داشته باشد. برای حرفه‌ای شدن باشگاه‌هایمان الزام است که به این سمت برویم ولی اینکه به عنوان هیأت رئیسه چقدر بتوانیم باشگاه‌ها را متقاعد کنیم به این روند سرعت بدهند به نگرش و تمرکز ما در هیأت رئیسه برمی‌گردد. ان‌شاءالله این اتفاق خوب بیفتد.


وی افزود: یک بخشی هم به این برمی‌گردد که رسانه‌ها بیشتر به فوتبال بانوان توجه کنند. هر چقدر توجه در حد چارچوب و ضوابط جامعه بیشتر باشد قطعا اسپانسرهای خوبی به سمت آنها می‌آید و بحث اقتصادی فوتبال بانوان رونق پیدا می‌کند. فوتبال بانوان دیده نمی‌شود و خیلی از تیم‌های بزرگ شاید به این قضیه توجه می‌کنند. این مسأله کمک رسانه را می‌طلبد.


موسوی در مورد اینکه سپاهان و ذوب‌آهن تیم‌های خوبی در بانوان دارند اما تیم‌های دیگری مانند استقلال و پرسپولیس این شرایط را ندارند، گفت: امیدوارم بتوانیم در تیم‌های باشگاهی متعدد، تیم‌های بانوان داشته باشیم. در این صورت می‌توانیم برای تیم ملی استعدادهای خوبی را پیدا کنیم. کاری که در تمام دنیا انجام می‌شود و تیم‌ ملی را از باشگاه‌ها جمع می‌کنند اما متأسفانه اینجا قضیه برعکس است و ان‌شاءالله حضور من کمک کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.