کد خبر: 1741572/29 زمان: 17:31   1399/12/15 بازدید: 111,517

تیالند ماشین گلزنی جدید نروژی

ظهور یک هالند دیگر؛ پسرخاله ارلینگ! (عکس)

به نظر می‌رسد ژن فوتبالی در خانواده هالند ارثی است و پس از ظهور ارلینگ، حالا پسرخاله او هم در آستانه تبدیل شدن به یک فوتبالیست بزرگ است. پدر هالند نیز زمانی برای سیتی و لیدز بازی می‌کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند تبدیل به پدیده بزرگ فوتبال دنیا شده است. شروع درخشش او در سالزبورگ اتریش بود و در نهایت بروسیا دورتموند را برای پیشرفت فوتبال خود انتخاب کرد؛ در حالی که مورد توجه یونایتد، یوونتوس و رئال نیز قرار داشت.

 

 

ارلینگ هالند در دورتموند

 

هالند ژانویه 2020 بود که راهی دورتموند شد و درخشش او همچنان ادامه داشته تا جایی که رئال مادرید و دیگر باشگاه های بزرگ اروپایی همچنان در تلاش برای جذب او هستند و بعید است این ستاره نروژی سال های زیادی در دورتموند بماند.

 

فصل 18-2017 یعنی زمانی که این بازیکن در عضویت مولده نروژ بود،  با زدن 16 گل خود را به عنوان یک ستاره آینده دار معرفی کرد و از همان جا بود که رقابت بین سالزبورگ و منچستر برای جذب او بالا گرفت و در نهایت هالند راهی اتریش شد.

 

 

این روزها پسرخاله هالند نیز در تیم جوانان مولده خوش می درخشد. "آلبرت براوت تیالند"، با 17 سال سن توانسته در 37 بازی 64 گل بزند و جالب اینکه از لحاظ ظاهر و قد و قامت نیز شباهت زیادی به ارلینگ هالند دارد. 

 

او فوتبالش را از براین اف کا شروع کرد و در این تیم نیز رکورد 40 گل در 31 بازی را به ثبت رسانده بود. به نظر می رسد تیالند به زودی به تیم اول مولده منتقل خواهد شد و شاید در یکی دو سال آینده شاهد حضورش در سطح اول فوتبال اروپا هم باشیم.

 

 

تیالند در مصاحبه جدید خود گفت:« در مولده احساس راحتی می کنم. در این باشگاه به خوبی به من و دیگر بازیکنان جوان رسیدگی می شود و برنامه های خوبی برای آینده من دارند. تمرکزم روی مولده است و معتقدم اینجا بهترین مکان برای پیشرفت است. با ارلینگ صحبت کرده ام و او هم توصیه کرد در مولده بمانم و پیشرفت کنم؛ هرچند تصمیم نهایی برای ماندن در مولده را خودم گرفتم.»

 

تیالند را ماشین گلزنی جدید فوتبال نروژ می دانند و بله؛ باید ادعا کرد که هالند شماره 2 در راه است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.