کد خبر: 1742288/55 زمان: 14:05   1399/12/18 بازدید: 25,448

یک فرار و شادی خوزستانی‌ها در حساس‌ترین بازی هفته؛

غم دنیا بر دوش رضا مهاجری (عکس)

صدای مهاجری طوری گرفته که فکر می‌کنی او چند روز در کنار زمین مسابقه داد و فریاد کرده است.

به گزارش "ورزش سه" چهره درهم و عصبانیت شدید او در اولین تمرین بعد از بازی روز گذشته مقابل استقلال خوزستان در شرایطی‌ست که او می‌توانست امروز به عنوان قهرمان نیم‌فصل شرایطی متفاوت را تجربه کند؛ اما مسی‌ها بعد از یک نیمه نه چندان خوب، در شرایطی که در نیمه دوم حاکم مطلق مسابقه بودند و فرصت‌های زیادی را از دست دادند، اسیر یک ضدحمله شده و در دقیقه 90+2 بازی را از دست دادند و با یک گل مغلوب استقلال خوزستان شدند تا بعد از چند هفته صدرنشینی به رتبه سوم جدول لیگ دسته اول سقوط کنند.

 

مس که امسال به عنوان یک مدعی وارد رقابت‌های لیگ دسته اول شده، در هفته گذشته مقاومت خوبی مقابل هوادار از خود نشان داده بود و این هفته وقتش بود که از آن‌چه که در تمام فصل کاشته، بهره‌برداری کند.

 

اما غفلت چه در حمله و چه در دفاع باعث شد تا مسی‌ها ناباورانه مسابقه را به استقلال خوزستان که البته خود از مدعیان لیگ دسته اول است، ببازند و قهرمانی نیم‌فصل اول به شهرداری آستارا تازه‌وارد برسد.

 

این تصاویر ناراحتی و اندوه مسی‌ها را بعد از شکست مقابل استقلال خوزستان و از دست دادن قهرمانی نیم‌فصل نشان می‌دهد؛ البته شادی خاص خوزستانی‌ها را هم بعد از گل دقیقه 90+2 در خود دارد.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.