کد خبر: 1745874/29 زمان: 17:25   1400/01/08 بازدید: 42,758

خطر از بیخ گوش ستاره فصل بعد بارسا گذشت(عکس)

جورجینیو واینالدوم ممکن بود شب گذشته در بازی هلند و لتونی به شدت مصدوم شود.

به گزارش "ورزش سه"، جورجینیو واینالدوم را باید بازیکن فصل بعد بارسا دانست. چند روز پیش بود که ساندی تایمز ادعا کرد بین او و بارسلونا پیش قراردادی امضا شده است و او که در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود، با ترک لیورپول، پیراهن آبی اناری بارسا را به تن خواهد کرد.

 

 

 

 

 

شب گذشته در جریان پیروزی 2-0 هلند بر لتونی در مقدماتی جام جهانی، چیزی نمانده بود تا واینالدوم با یک مصدومیت شدید روبرو شده و پیش قرارداد او با بارسا نیز باطل شود. مدافع لتونی از پشت تکل خطرناکی روی ساق پای واینالدوم رفت که از بخت خوب ستاره هلندی، اتفاق ناگواری رخ نداد.

واینالدوم تا دقیقه 79 نیز در میدان بود و سپس از سوی فرانک دی بوئر تعویض شد. تعویضی که باعث عصبانیت هافبک لیورپول شد و او در کنار زمین برای ثانیه هایی به تندی با سرمربی خود صحبت کرد.

واینالدوم در پایان بازی و در مورد تنش با دی بوئر گفت:« چیز خاصی نبود. از تعویض ناراضی بودم و دوست داشتم در زمین بمانم ولی نباید این مساله را بزرگ کرد. با دی بوئر حرف زدیم و همه چیز حل شد. فکر می کردم اگر در زمین بمانم، یک گل خواهم زد چون لتونی پس از دریافت دو گل، باز بازی می کرد و فضای خالی زیادی به ما می داد.»

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.