کد خبر: 1747664/1 زمان: 16:34   1400/01/18 بازدید: 3,762

مقصود لو در صدر جدول شطرنج قهرمانی کشور (عکس)

مسابقات شطرنج قهرمانی کشور بعد از دو روز فشرده صبح امروز دور پنجم خود را سپری کرد

به گزارش "ورزش سه "،رقابت های شطرنج قهرمانی کشور که  با حضور 16نفر و به صورت دوره ای و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فدراسیون شطرنج  آغاز شده است، صبح امروز دور پنجم خود را سپری کرد.


این رقابت ها که با حضور 7استاد بزرگ ، 2استاد بین المللی و سه استاد فیده و چهار شطرنج باز دیگر در حال برگزاری است صبح امروز شاهد نبرد  دو نفراول رده بندی ایران در ریتینگ جهانی بود.


پرهام مقصودلو و محمد امین طباطبایی صبح امروز در حالی دست به مهره شدند که قبل از آغاز دیدار طباطبایی به همراه آرین غلامی در صدر جدول رده بندی قرار داشتند.

 

 

 

 

 


نبرد دو استاد بزرگ برتر ایران در پایان به نفع شطرنج باز گلستانی پرهام مقصودلو به پایان رسید. مقصودلو با این پیروزی 4امتیازی شد تا بهمراه پویا ایدنی و آرین غلامی در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.احسان قائم مقامی رکورددار قهرمانی کشور با 11عنوان به همراه محمدامین طباطبایی با 3.5امتیاز به دنبال صدرنشینان در رده های چهارم و پنجم جدول قرار دارند.


این رقابت ها که در دو روز گذشته صبح و بعدازظهربرگزار می شد، بعدازظهر امروز ادامه نخواهد یافت تا شطرنجبازان به استراحت بپردازند. براساس برنامه مسابقات  دور ششم رقابت ها  فردا از ساعت 10صبح در محل فدراسیون شطرنج پیگیری خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.