کد خبر: 1749140/44 زمان: 13:12   1400/01/25 بازدید: 13,411

کرونایی های تیم ملی تا آخر فروردین بازمی گردند

مرد ایتالیایی همه کاره تمرینات تیم ملی والیبال

توماس توتولو مربی تیم ملی والیبال امروز وارد اردوی تیم ملی شد و بعد از انجام مراسم معارفه، تمرینات را به طور رسمی زیر نظر گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، توماس توتولو مربی ایتالیایی تیم ملی والیبال که روز گذشته وارد ایران شده بود، پس از منفی شدن تست کرونا، صبح امروز وارد اردوی تیم ملی شد. او دستیار اول ولادیمیر آلکنو به شمار می رود و به گفته خیلی از کارشناسان به نوعی همه کاره تمرینات است.


پیش از آغاز تمرینات، جلسه معارفه توتولو با حضور امیرخوش‌خبر سرپرست تیم ملی برگزار شد. دستیار ولادیمیر آلکنو در گفت‌وگویی کوتاه با ملی‌پوشان ایران گفت: تیم و گروه بزرگی هستیم. هدف بزرگ‌تری به نام المپیک داریم و باید تمام سختی‌ها را به جان بخریم تا به آن‌چه می‌خواهیم در المپیک دست پیدا کنیم.


با ورود توتولو، تمرینات تیم ملی والیبال ایران طبق برنامه از پیش تعیین شده توسط آلکنو، ادامه خواهد یافت.


پیمان اکبری کمک مربی تیم ملی نیز بعد از منفی شدن 2 تست پیاپی PCR، از صبح امروز به تمرین تیم ملی پیوست.


ضمن این که قرنطینه 14 روزه محمدرضا حضرت‌پور لیبروی تیم ملی نیز به پایان رسیده است. او امروز و جمعه 2 تست دیگر PCR انجام خواهد داد و در صورت منفی بودن هر 2 تست، از شنبه به تمرینات می‌پیوندد.


دوران 10 روزه قرنطینه محمدطاهر وادی نیز اواخر فروردین ماه به پایان می‌‌رسد و بعد از منفی شدن تست، او نیز به تمرینات تیم ملی اضافه خواهد شد.


قرار است ولادیمیر آلکنو نیز روز 27 فروردین ماه به تهران برسد و احتمالا از شنبه خودش شخصا تمرینات را زیر نظر می گیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.