کد خبر : 1749965 | 29 فروردين 1400 ساعت 13:13 | 7.1K بازدید | 1 دیدگاه

"بازنده بدی هستم"

پوگبا: خیلی دلم برای بردن جام تنگ شده است

پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد، می گوید که یک بازنده خیلی بد است، تحمل باخت را ندارد و دلش برای بردن جام های قهرمانی تنگ شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پوگبا از سال 2017 به بعد دیگر در سطح باشگاهی به عنوان قهرمانی نرسیده است اما مصمم است که با هدایت اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، به این ناکامی پایان دهد.

ستاره فرانسوی خودش را با عنوان "بازنده بد" توصیف می کند که در منچستریونایتد دلش برای بردن جام قهرمانی تنگ شده است اما می گوید که این ناکامی شیاطین سرخ در بردن جام در سال های گذشته، آنها را بیش از گذشته برای کسب قهرمانی مصمم کرده است.

 

 

منچستریونایتد از زمانی که در سال 2017 با هدایت ژوزه مورینیو در لیگ اروپا قهرمان شد، دیگر موفق به کسب هیچ عنوان قهرمانی نشده است و با حضور اوله گنار سولسشر روی نیمکت این تیم امیدوارند که بار دیگر طعم موفقیت را بچشند.

پوگبا که از زمان بازگشت به اولدترافورد دوره های سختی را با مصدومیت و عدم آمادگی پشت سر گذاشته، با هدایت سولسشر در ماه های اخیر بار دیگر به اوج برگشته است و پس از صعود شیاطین سرخ به نیمه نهایی لیگ اروپا و بیشتر شدن بخت قهرمانی، حالا مصمم است که به این رشته ناکامی پایان دهد.

 

 

پوگبا گفت: "من شخصا بسیار دلم برای قهرمانی تنگ شده است و احساس می کنم که یک چیزی را گم کرده ام. ما باید یک چیزی ببریم. من فقط می خواهم که یک چیزی ببرم؛ من دوست ندارم که بازی کنم و نبرم. من بازنده بدی هستم. همیشه هم بازنده بدی باقی می مانم. به همین دلیل هر بار که بازی می کنم می خواهم که پیروز شوم. ما خیلی بدجور و زیاد قهرمانی را می خواهیم. فکر می کنم که نزدیک و نزدیک تر می شویم. به نظر من که پیشرفت هایی داشته ایم.

این باشگاه اهداف بسیار بزرگی دارد که ما می خواهیم به آنها برسیم و به این منظور باید پیروز شویم، قهرمان شویم و جام هایی را بالای سر ببریم. این چیزی است که ما می خواهیم و رسیدن به آن قدم بزرگی خواهد بود.

خوشحالم که در این جایگاه هستیم و به قهرمانی نزدیکیم. ما هنوز در لیگ اروپا هستیم و هنوز هدفی داریم که به خاطر آن بازی کنیم.

هنوز لیگ را هم داریم. تا زمانی که منچسترسیتی جام را بالای سر نبرده باشد ما به تلاش ادامه خواهیم داد هنوز این شانس را داریم که امسال یک قهرمانی ببریم، پس چرا که نه؟"

 

 

دیدگاهها