کد خبر: 1750104/39 زمان: 00:12   1400/01/30 بازدید: 52,687

لیست آبی ها مقابل الشرطه 21 نفره شد

مسئولان استقلال اشتباه خود را تصحیح کردند

استقلال با 21 بازیکن مقابل الشرطه عراق قرار می گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس قوانین مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و با توجه به اینکه رقابت ها در شرایط خاص کرونایی برگزار می شود، هر تیم می تواند علاوه بر 11 بازیکن اصلی 10 بازیکن ذخیره در لیست خود داشته باشد تا با دست بازتری مربیان 5 تعویض خود را انجام بدهند.


این در حالی است که در مسابقات داخلی ایران و لیگ برتر هر تیم علاوه بر 11 بازیکن اصلی، 9 بازیکن تعویضی روی نیمکت خود دارد. از این رو مدیران باشگاه استقلال با تصور مسابقات داخلی تصور می کردند در لیگ قهرمانان آسیا نیز 9 یار تعویضی دارند و به همین خاطر در بازی با الاهلی از یک سهمیه ذخیره های خود استفاده نکردند تا لیست شان جمعا با 20 بازیکن بسته شود.

 

 

 


حالا اما مسئولان استقلال متوجه اشتباه خود شده اند و برای بازی با الشرطه عراق لیست استقلال 21 نفره شده است. در این شرایط همه 20 بازیکنی که در لیست آبی ها مقابل الاهلی حضور داشتند در لیست جا گرفته اند و  سینا خادم پور نیز به عنوان یکی از ذخیره ها به لیست اضافه شده است.


بر این اساس دست فرهاد مجیدی مقابل نماینده عراق روی نیمکت بازتر است و می تواند از 10 بازیکن موجود روی نیمکت 5 نفر را به عنوان تعویضی به زمین بفرستد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.