کد خبر : 1750150 | 30 فروردين 1400 ساعت 04:01 | 73.6K بازدید | 8 دیدگاه

شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

استقلال در حالی موفق به شکست الشرطه شد که با تعویض های پرتعداد فرهاد مجیدی، آنها 3 کاپیتان در زمین مسابقه داشتند.

شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شبی که برای بازگشت به صدر جدول به مصاف الشرطه رفته بود، در پی اخراج بازیکن حریف در همان دقیقه 11، کار راحتی برای غلبه بر حریف عراقی خود داشت و هر چند آنها 3 بار موفق به گلزنی شدند ولی چندین گل را نیز به ثمر نرساندند.


استقلال این بازی را با کاپیتانی وریا غفوری آغاز کرد و پس از اینکه آنها 3 بار دروازه حریف را باز کردند، فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تا در نیم ساعت پایانی، به بازیکنانش استراحت داده تا آنها برای دیدار حساس و مهم مقابل الدحیل، با انرژی بیشتری به میدان بروند.

 


در دقیقه 66 وریا غفوری جای خودش را به موسوی داد تا مدافع راست سنندجی استقلالی ها بازوبند را بر دستان مهدی قایدی ببندد. باشوی کوچک که با پاسی طلایی زمینه ساز گل نخست تیمش بود و در بازی گذشته هم 2 بار دروازه الاهلی را گشوده بود، با بستن بازوبند کاپیتانی استقلال در سن 22 سالگی، به یکی از جوان ترین کاپیتان های تیمش تبدیل شد.

 


10 دقیقه بعد، مجیدی با بیرون کشیدن قایدی، تصمیم گرفت تا به ستاره تیمش استراحت بیشتری بدهد و او هم پس از خروج از زمین، بازوبند را بر دستان مسعود ریگی هافبک پرتلاش و زحمتکش استقلال بست تا او به سومین کاپیتان استقلال در شب شکست الشرطه تبدیل شود.

 


در پایان استقلال در شبی که توسط 3 کاپیتان خود در درون زمین رهبری می شد، با 3 گل از سد الشرطه عراق گذشت و گام بلندی را برای صعود به دور بعدی برداشت. حالا شاگردان مجیدی در 4 بازی پیش روی خود، در صورت کسب 6 امتیاز دیگر، می توان گفت صعود به دور بعدی را قطعی می کنند.

دیدگاهها