کد خبر : 1750397 | 31 فروردين 1400 ساعت 13:53 | 36.2K بازدید | 2 دیدگاه

برای بازگرداندن تیم به روزهای خوب گذشته؛

یک سپاهانی جانشین رافت در آستارا شد

با تصمیم مدیریت باشگاه شهرداری آستارا، احمد جمشیدیان هافبک سابق استقلال و سپاهان به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال باشگاه انتخاب و معرفی شد.

یک سپاهانی جانشین رافت در آستارا شد

 

به گزارش "ورزش سه"، شهرداری آستارا شگفتی ساز نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته اول بود ولی مشکلات مالی سبب شده تا حالا 4 شکست پیاپی در کارنامه این تیم ثبت شود. آنها با شکست هوادار در آخرین دیدار نیم فصل اول توانستند جشن قهرمانی را بالاتر از تیم های سرشناسی نظیر مس کرمان در آستارا بگیرند ولی شادی آنها خیلی طول نکشید و پایان رافت بلافاصله پس از پایان نیم فصل به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت دستمزد بازیکنانش استعفا داد.


این استعفا سبب شد تا انسجام شهرداری آستارا از هم بپاشد و آنها در 4 مصاف اخیر برابر شاهین، فجرسپاسی، مس کرمان و بادران 11 گل خورده اند و 4 شکست پر گل در کارنامه اشان ثبت شده تا از امتیاز 31 که در پایان نیم فصل بالاتر از تمام تیم های حاضر در مسابقات کسب کرده بودند، فراتر نروند و حالا رتبه هشتم را در اختیار دارند.


پس از چند هفته ابهام و سردرگمی درنهایت مدیران باشگاه که برای بازگرداندن پایان رافت تلاش می کردند، در رسیدن به این هدف ناکام ماندند و پس از شکست روز گذشته برابر بادران که با نتیجه 3 بر صفر اتفاق افتاد و احمد جمشیدیان نیز این بازی را از نزدیک تماشا کرد، این هافبک سابق استقلال و سپاهان را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند.


احمد جمشیدیان که سال گذشته به عنوان سرمربی همدانی ها فاصله ای تا صعود به رقابت های دسته اول نداشت، محمد میرترابی بازیکن سابق تیم پاس و مربی تیم هایی چون پاس، سپیدرود، رایکا و نساجی مازندران و سجاد بیگی بازیکن سابق ملوان و مربی تیم پاس همدان را به عنوان دو دستیار خود در ماموریت جدید انتخاب کرد.

دیدگاهها