کد خبر: 1750592/44 زمان: 12:40   1400/02/01 بازدید: 11,606

تزریق دوز اول واکسن به ستاره کشتی ایران

حسن یزدانی: امیدوارم واکسن عوارض نداشته باشد

قهرمان کشتی آزاد المپیک و جهان بعد از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا واکسینه شد.

به گزارش "ورزش سه"، حسن یزدانی که چند روز قبل در قزاقستان مدال طلای آسیا را بر گردن آویخت، صبح امروز بعد از بازگشت از این رقابت ها به محل واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی رفت. 

ستاره کشتی ایران هم امروز مرحله اول واکسیناسیون را پشت سر گذاشت و 28 روز دیگر باید برای تزریق دوز دوم به همین محل مراجعه کند. 

حسن یزدانی با ابراز خرسندی از تزریق واکسن کرونا گفت: خوشبختانه کشتی گیران در گروه های مختلف واکسن کرونا را می زنند و ان شالله تمام مردم خودمان هر چه سریعتر با دسترسی به این واکسن بر کرونا غلبه کرده و سلامتی و شرایط عادی به خانه های مردم بازگردد.

قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک ادامه داد: جای تشکر دارد از وزیر ورزش که شرایط تزریق واکسن را فراهم آوردند و امیدوارم واکسن جواب دهد و هیچ مشکل و عوارضی نداشته باشد و ورزشکاران بتوانند با خیال آسوده به تمرینات آمادگی بپردازند.

حسن یزدانی در پایان گفت: شرایط در بازی های المپیک اصلا قابل پیش بینی نیست اما تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی تا سرحد امکان می جنگند و کم نمی گذارند، مردم هم دعا کنند که نه تنها کشتی گیران بلکه همه ورزشکاران بهترین نتیجه و خوشرنگ ترین مدال را بدست آورند و دل مردم شاد شود.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.