کد خبر: 1750615/30 زمان: 14:31   1400/02/01 بازدید: 12,598

رسمی: انصراف اتلتیکو مادرید از سوپرلیگ اروپا

باشگاه اتلتیکو مادرید اعلام کرد که از حضور در رقابت های سوپرلیگ اروپا انصراف داده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انصراف 6 باشگاه انگلیسی از حضور در رقابت های سوپرلیگ اروپا، اکنون باشگاه اتلتیکو مادرید نیز اعلام کرد در این رقابت ها شرکت نخواهد کرد.

اعلام راه اندازی سوپرلیگ اروپا توسط 12 باشگاه بزرگ اروپایی، اعتراض های بسیاری را از روی فیفا، یوفا، ستاره های سابق فوتبال و هواداران ایجاد کرد و در نهایت فشار دولت انگلیس به باشگاه های این کشور باعث شد تا 6 باشگاه آرسنال، لیورپول، تاتنهام، منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی شب گذشته از حضور در این رقابت های انصراف بدهند؛ اتفاقی که باعث شد موجودیت این رقابت ها به خطر بیفتد؛ به طوری که آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس و یکی از چهره های اصلی این رقابت ها، اعلام کند که دیگر امکان برگزاری سوپرلیگ وجود ندارد.

 

 

اکنون باشگاه اتلتیکو مادرید هم با انتشار بیانیه ای، از شرکت در این رقابت ها کناره گیری کرد:" هیئت مدیره اتلتیکو مادرید که صبح امروز جلسه ای داشتند، تصمیم گرفت تا با سوپرلیگ و باشگاه های موسس تماس گرفته و به طور رسمی عدم شرکتش در این رقابتها را اعلام کند.

اتلتیکو مادرید روز دوشنبه تصمیم گرفت که به این پروژه که اکنون دیگر وجود ندارد، بپیوندد. برای باشگاه هماهنگی بین همه گروه ها که خانواده سفید و قرمز را ساخته اند، حیاتی است.

بازیکنان تیم اول و سرمربی خشنودی شان را از تصمیم باشگاه ابراز کردند زیرا آنها معتقد هستند که شایستگی های ورزشی بر سایر موارد ارجحیت دارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.