کد خبر: 1750779/1 زمان: 09:26   1400/02/02 بازدید: 3,667

پس از باخت برابر ساسولو؛

پیولی: حواس میلان با سوپرلیگ پرت نشده است

استفانو پیولی، سرمربی میلان، پس از شکست خانگی برابر ساسولو، می گوید که حواس این تیم با ماجراهای سوپرلیگ پرت نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، روسونری شب گذشته در خانه 2-1 برابر ساسولو شکست خورد تا با توجه به پیروزی اینتر، فاصله اش با صدر جدول به 10 امتیاز افزایش پیدا کند.

استفانو پیولی پس از پایان بازی گفت: "ما خسته نیستیم. بچه ها زیاد دویدند. بدشانس بودیم که گل اول را دریافت کردیم، توپ از بین شش پا گذشت! کیفیت لازم را نداشتیم، اما از شیوه ای که فضاها را در زمین اشغال کردیم راضی هستم.

اکنون باید این فصل را عوض کنیم. شکست همیشه ناامیدکننده است اما ما نیاز داریم تا این ناامیدی را به عزم و اراده تبدیل کنیم.

آینده ما به بازی های مستقیمی که با رقبایمان داریم بستگی دارد. امروز بازی خوبی انجام دادیم. ما همه شرایط را آنالیز کرده بودیم اما باید با ذهن آزاد و بازتری بازی می کردیم."

پیش از برگزاری این مسابقه پائولو مالدینی، مدیر ورزشی میلان، گفته بود که او تا روز یکشنبه هیچ چیز از سوپرلیگ نمی دانست.

 

 

پیولی درباره مالدینی گفت: "هیچکس نمی تواند به صداقت اخلاقی مالدینی شک کند. او ارزش های اخلاقی والایی دارد و اگر میگوید چنین احساسی دارد به این معنا است که واقعا این احساسات را دارد."

با اشاره به ماجراهای به وجود امده، پیولی دراین باره گفت: "سوپرلیگ حواس ما را پرت نکرد. هیچ چیزی حواس ما را پرت نمی کند. ما روی هدف خودمان تمرکز کرده ایم. بخش باقی مانده فصل خیلی سخت خواهد بود، اما ما باید متمرکز باقی بمانیم و نمی توانیم با چیزی که ما درباره اش تصمیم گیرنده نبوده ایم حواسمان پرت شود.

ما ترسی نداریم. اینکه این فشار روی ما باشد یک امتیاز است. ما برای رسیدن به یک رده چمپیونزلیگی می جنگیم و می خواهیم که آن را به دست بیاوریم."

 

 

زلاتان ابراهیموویچ، اسماعیل بن ناصر و تئو هرناندز به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشتند.

پیولی درباره بازیکنان مصدوم تیمش اضافه کرد: "ایبرا مشکل عضلانی در ساق پا داشت. امیدوارم بتواند تا بازی بعدی بهتر شود، اما مطمئن نیستم و برای بقیه هم اوضاع از همین قرار است. امیدواریم که هر تعداد از بازیکنان‌مان که ممکن باشد از مصدومیت رها شوند."

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.