کد خبر: 1753050/42 زمان: 21:52   1400/02/12 بازدید: 12,601

انتقادات باعث اتحادمان شد؛

کونته: ماندن در اینتر؟ وقت لذت بردن است

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر مدعی شد حالا زمان لذت بردن از قهرمانی نراتزوری در سری آ است.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر امروز با توجه به تساوی ساسولو و آتالانتا و در فاصله چهار هفته مانده به پایان فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی سری آ شد. آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی و باتجربه اینتر امشب در مصاحبه ای حضور در این باشگاه را چالشی دشوار توصیف کرده و اذعان داشت انتقادات باعث اتحاد بیشتر تیمش شده است.

 

آنتونیو کونته گفت: "باید از زمان حال لذت ببریم و بازیکنانم آن کاری را که می خواستند انجام دادند. ما یک ماه فرصت داریم تا چهار بازی آخر را انجام داده، از این شرایط لذت ببریم و سپس به مراحل بعدی با دقت فکر کنیم.

 

 

این گروه از بازیکنان به کسب عناوین قهرمانی عادت نداشت، اما انتقادات باعث شده اتحاد تیمی ما بیشتر شود و در واقع ما از انتقادات به عنوان اهرمی برای بهتر شدن و اتحاد استفاده کردیم. چالش حضور در اینتر یکی از سخت ترین موارد دوران کاری ام بود، اما این چالش را با شور و اشتیاق قبول کردم.

 

من این قهرمانی را به افراد نزدیکانم در که خارج از زمین فوتبال مانند همسرم، دخترم و برادرانم تقدیم می کنم. من می خواهم از اوریالی تشکر کنم و حضور او برای من بسیار مهم بود. اوریالی کمک زیادی به من کرد و او کسی بود که بیشترین تاثیر را در این دو سال داشته است.

 

ماندن در اینتر؟ در حال حاضر می خواهیم از این قهرمانی لذت ببریم و فرصت زیادی برای صحبت کردن در رابطه با این موارد وجود دارد. نمی خواهیم دوباره تبدیل به تیتر یک اخبار بشویم و بگویند بین سرمربی و باشگاه مشکل وجود دارد. هیچ موضوعی نمی تواند مانعی بین خوشحالی ما و هواداران اینتر بشود و در یک ماه آینده در مورد موضوعات زیادی صحبت خواهیم کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.