کد خبر: 1753532/47 زمان: 16:11   1400/02/15 بازدید: 92,479

حکم تازه 14 میلیاردی علیه باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در دو هفته آتی حکم 14 میلیاردی دادگاه عالی ورزش در خصوص گابریل کالدرون را دریافت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کالدرون که 16 تیر ماه 1399 توانست پرسپولیس را در دادگاه فیفا محکوم کند، حالا یک و نیم سال پس از جدایی، احتمالا موفق خواهد شد تا به حق و حقوقش دست یابد. پرسپولیس در آن دوره ابتدا پرونده را به کمیته استیناف فیفا بُرد و سپس برای اتلاف وقت راهی دادگاه عالی ورزش شد تا همچنان در پرداخت دستمزد سرمربی سابقش تاخیر ایجاد کند.

 

حالا اما معاون حقوقی سرخپوشان می‌گوید که حداکثر تا پایان اردیبهشت حکم این پرونده صادر خواهد شد و پرسپولیس باید بدهی 580 هزار دلاری را به سرمربی آرژانتینی پرداخت کند. رقمی که با نرخ فعلی ارز، به حدود 14 میلیارد تومان می‌رسد.

 

حسین پور در این خصوص توضیح داد:این پرونده هم در جریان است و یک نامه ای برای ما آمده که تا 30 اردیبهشت،  فرصت برای صدور رای صادر شده است. ما به زودی رای کالدرون را دریافت خواهیم کرد و دفاعیه هم طبق مواردی که قبل وجود داشته، مطرح کردیم. وقتی یک رای صادر می‌شود، مراجع بالاتر به دفاعیات جدید توجه نمی‌کنند و همان دفاعیات قبلی را مدنظر قرار می‌دهند. در پرونده آقای کالدرون هم دفاعیات از قبل انجام شدند.

 

گابریل کالدرون در نیم فصل اول لیگ نوزدهم هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و در اولین ماه‌ها پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرخپوشان را صدرنشین لیگ برتر کرد و پس از کسب قهرمانی نیم فصل، به دلیل برخورد مدیرعامل وقت باشگاه، محمدحسن انصاری فرد، تصمیم به جدایی گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.