کد خبر: 1753710/29 زمان: 18:35   1400/02/16 بازدید: 23,795

گزارش؛

لیونل مسی، نوکمپ و تکرار خاطره 2018؟

لئو مسی برابر اتلتیکو مادرید گل های زیاد و خاطره انگیزی زده است. بارسا شنبه پیش رو بیش از همیشه به درخشش او نیاز دارد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و اتلتیکو شنبه پیش رو در نوکمپ دیداری بسیار حساس را برگزار خواهند کرد. اتلتیکو در پایان هفته 35 لالیگا با 2 امتیاز بیشتر از رئال و بارسا در صدر قرار دارد و فعلا امید اول قهرمانی است ولی اگر در نوکمپ ببازد، ورق بر می گردد. 

بارسلونا که پنجشنبه هفته گذشته در خانه برابر گرانادا متحمل شکست عجیبی شد، در ادامه توانست والنسیا را در مستایا شکست دهد تا همچنان در کورس قهرمانی بماند و حالا محکوم به پیروزی بر اتلتیکو است. یک تساوی در این بازی هم ممکن است به ضرر دو تیم تمام شود چرا که رئال با پیروزی بر سویا به صدر خواهد رفت.

 

 

 

 

امید اول بارسا در این بازی مثل همیشه لیونل مسی است. او با شروع سال 2021 توانسته برای بارسا 21 گل بزند و هشت پاس گل بدهد و به نوعی تضمین کننده گل برای آبی اناری هاست. با دبل مقابل والنسیا، مسی حالا 28 گله است و شانس اول کسب عنوان ال پیچیچی. مسی با شش کفش طلای اروپا، نیم نگاهی به هفتمین کفش طلا هم دارد ولی به نظر این جایزه به روبرت لواندوفسکی خواهد رسید.

 

 

 

 

مسی از بازی برابر اتلتیکو اغلب خاطراتی خوش دارد. او توانسته در 42 بازی برای قرمز و سفیدهای مادریدی 32 گل بزند. 29 بازی در لالیگا بوده و مسی در آنها 26 گل به اتلتیکو زده است.

فصل 18-2017 که اتلتیکو جدی ترین رقیب بارسا برای قهرمانی لالیگا بود، مسی با گل کاشته تعیین کننده اش بارسا را به سمت قهرمانی سوق داد. او شنبه بدون شک به دنبال تکرار همان خاطره خوب است. 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.