کد خبر: 1753731/56 زمان: 22:23   1400/02/16 بازدید: 29,795

تغییر نظر همسر تیاگو سیلوا درباره ورنر

همسر تیاگو سیلوا که پس از بازی رفت با رئال مادرید به انتقاد از ورنر پرداخته بود، حرفش را در مورد او پس گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته چلسی موفق شد در بازی برگشت مقابل رئال مادرید، با ارائه یک بازی برتر و به ثمر رساندن 2 گل، از سد شاگردان زیدان بگذرد و با برتری در مجموع 2 بازی رفت و برگشت، راهی دیدار فینال شد و اکنون آنها باید منتظر برگزاری این جدال بزرگ با منچسترسیتی باشند.


در دیدار رفت دو تیم بود که تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی با از دست دادن چند موقعیت گلزنی، مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفت. ورنر که پیش از آن نیز در دیدارهای تیم ملی آلمان و چلسی نیز موقعیت مسلم گلزنی را از دست داده بود، در کانون توجهات قرار گرفت.


در ویدیویی که پس از بازی رفت دو تیم از بل سیلوا همسر تیاگو سیلوا مدافع چلسی و هم تیمی ورنر منتشر شد، او به انتقاد از این مهاجم آلمانی پرداخت. همسر سیلوا گفت: "بچه ها این کارماست! من به هر تیمی که میرم، یک مهاجم داره که موقعیت ها رو خراب می کنه. این ورنر... اسمش چیه؟"

 


همسر سیلوا سپس در ویدیوی دیگری به انتقاد از مهاجمین تیمش پرداخت و گفت: "ما به یک گل نیاز داریم، ما باید توی این مسابقه برنده بشیم اما مهاجمان نمی خوان گل بزنن، من نمی دونم چرا اونها گل نمی زن".


اما در دیدار شب گذشته چلسی و رئال مادرید، تیمو ورنر با جایگیری خوب و به موقع، گل اول بازی را به ثمر رساند. گل حساسی که باعث شد فشارها از روی چلسی برداشته و این رئال مادرید باشد که برای زدن گل تساوی جلو بکشد. مسئله ای که منجر به گل دوم و پیروزی بخش آبی های لندن شد.


پس از بازی شب گذشته، همسر تیاگو سیلوا با انتشار ویدیوی دیگری، به دلجویی از ورنر پرداخت. او گفت: "ورنر خیلی خوبه. این همون چیزیه که من در موردش حرف میزنم. تو میدونی که چطوری گل بزنی، تو بهترینی دوست من! من دوستت دارم".

 


این تغییر نظرات همسر تیاگو سیلوا تنها پس از گذشت 8 روز در نوع خودش جالب توجه بود. با وجود انتقادات از موقعیت سوزی های ورنر، او عملکرد خوبی در چلسی داشته و در این فصل که 47 بار برای آبی های لندن به میدان رفته، 12 گل به ثمر رسانده و 13 پاس گل نیز داده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.