کد خبر: 1753820/29 زمان: 15:45   1400/02/17 بازدید: 28,483

گزارش اکیپ

امباپه دعوا ندارد؛ در انتظار چراغ سبز ناصر

کیلیان امباپه منتظر پاسخ مثبت ناصر الخلیفی به درخواست جدایی اش و پیوستن به رئال است و البته قصد ندارد سران باشگاه را عصبانی کند.

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه همچنان روی علاقه خود برای پیوستن به رئال مادرید باقی مانده ولی قصد ندارد وارد جنگ با پی اس جی شود. این خبری است که نشریه معتبر اکیپ منتشر کرده و تاکید دارد که ستاره فرانسوی با سران باشگاه وارد کشمکش نخواهد شد.

از قرارداد امباپه با پی اس جی تنها یک سال دیگر باقی است و او هیچ تمایلی برای تمدید از خود نشان نداده؛ در حالی که مسئولان باشگاه در تلاشند تا بالاخره او را برای تمدید متقاعد کنند. حذف از لیگ قهرمانان در نیمه نهایی و ادامه ناکامی ها در فتح این جام باعث ناامیدی بیشتر امباپه شده است.

 

 

 

 

این ستاره 22 ساله روی تصمیم خود مبنی بر خودداری از جنگ با مسئولان باشگاه برای گرفتن مجوز جدایی مانده ولی امیدوار است در نهایت با درخواست او موافقت شود. اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، او مشکلی برای ماندن تا پایان قراردادش نخواهد داشت.

سران رئال نیز قصد ندارند پی اس جی را به چالش بکشند. بین فلورنتینو پرز و ناصر الخلیفی مدیران دو باشگاه، همواره بهترین ارتباط ممکن وجود داشته و تا زمانی که پی اس جی خود تمایل به مذاکره برای فروش امباپه نداشته باشد، رئال اقدامی نخواهد کرد.

 

 

 

 

از سوی دیگر لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی که تردید دارد امباپه در نهایت تمدید کند، به دنبال بررسی گزینه های جانشینی اوست و روی محمد صلاح نظر مثبت دارد. او به خوبی می داند که مخالفت با جدایی امباپه می تواند منجر به جدایی او در تابستان 2022 به عنوان بازیکن آزاد شود. در نهایت باید دید با جدایی امباپه موافقت خواهد شد یا خیر.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.