کد خبر: 1753837/47 زمان: 16:36   1400/02/17 بازدید: 8,683

سمیعی: دوست داشتیم خبرنگاران را به هند ببریم اما...

تقدیر مدیرعامل پرسپولیس از جامعه خبرنگاری

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسالی پیامی نسبتا طولانی، به تقدیر از عملکرد رسانه‌ها در جریان صعود پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، سمیعی با بیان این‌که «نمی‌توان چشم بر عملکرد ویژه رسانه‌های کشورمان بست» از اهالی رسانه حوزه خبری پرسپولیس تشکر کرد و نوشت: «هدف ما در باشگاه این بود که خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی را با خود در اردوی هند همراه کنیم اما محدودیت‌های کرونایی از یک‌سو و مخارج سنگین سفر از طرف دیگر، چنین اجازه‌ای به باشگاه نداد.»

 

وی با اشاره به تلاش خبرنگاران، نوشت: «خبرنگاران حوزه خبری پرسپولیس و رسانه‌های گروهی به بهترین شکل ممکن به انتشار اخبار و آگاه‌سازی مردم کشورمان و هواداران دوست‌داشتنی تیم، مشغول بودند. اغلب دیدارهای پرسپولیس تا پاسی از شب ادامه داشت اما خبرنگاران خستگی‌ناپذیر این حوزه تلاش کردند تا جزئی‌ترین مسائل از داخل اردو را منتشر کنند و این موضوع، نشان‌دهنده دشواری‌های شغلی این قشر زحمتکش جامعه است.»

 

مدیرعامل پرسپولیس که برای اولین بار از خبرنگاران حوزه پرسپولیس تشکر می‌کرد، در ادامه پیامش اظهار داشت: «همه اعضای باشگاه پرسپولیس اعم از هیات مدیره، معاونان، مدیران، کادرفنی، بازیکنان و همراهان تیم، خود را ملزم به حفظ احترام و شأن اهالی رسانه می‌دانند؛ زیرا معتقدیم حضور و وجود رسانه‌ها در امر آگاهی‌بخشی جامعه موثر و مفید است.

 

پرسپولیس در این سال‌ها با تلاش ستاره‌ها و مربیان خود، باعث ایجاد نشاط در فوتبال شده و رسانه‌ها همگام با باشگاه حرکت کرده‌اند. شاید در این مسیر، گاهی به مسائل حاشیه‌ساز و انتشار شایعات نادرست هم پرداخته شد اما همواره مرز احترام بین باشگاه و رسانه‌ها کنترل شده است. از این رو، بابت تمام تلاش‌های صورت گرفته از سوی رسانه‌ها در امر بازتاب اتفاقات و انتشار اخبار از مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در اردوی هندوستان صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم. امیدوارم رابطه بین باشگاه پرسپولیس و رسانه‌های گروهی به واسطه تلاش صادقانه خبرنگاران این حوزه در بالاترین سطح خود باشد.»

 

او در پایان این بیانیه از هواداران پرسپولیس نیز تشکر و ابراز امیدواری کرد که پرسپولیس در پایان فصل قهرمان شود: «همچنین باید بار دیگر از کادرفنی و بازیکنان، همراهان و البته هواداران تقدیر کنم. طرفداران پرسپولیس با حمایت بی‌نظیر خود در یک ماه گذشته باعث افزایش انرژی یحیی گل‌محمدی و شاگردانش شدند و توانستند موفقیت بزرگی را به نام باشگاه محبوب خود سند بزنند. آرزو دارم با عنایت به الطاف پروردگار و افزایش حمایت‌ها، پرسپولیس بتواند قهرمانی دیگری در این فصل رقم بزند و هواداران را خوشحال کند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.