کد خبر: 1754084/58 زمان: 20:28   1400/02/18 بازدید: 41,343

این بازی تعیین کننده قهرمان نخواهد بود

زورمان به دیپلماسی استقلال و پرسپولیس نمی‌رسد

سرمربی تیم سپاهان از هواداران این تیم خواست که باهوش باشند و کاری نکنند که به ضرر تیم شان تمام شود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم سپاهان و پرسپولیس فردا حساس ترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران را در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهند کرد. صحبت های محرم نویدکیا، سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری پیش از این دیدار را بخوانید:

 

 

این بازی تعیین کننده قهرمان نخواهد بود

 

ابتدا دلم می خواهد که به آقای محسن مسلمان فوت پدرشان را تسلیت بگویم. ما هفته گذشته یکی از هوادارانمان به نام آقای فتاحی را هم متاسفانه از دست دادیم که به خانواده ایشان هم تسلیت عرض می کنم. واقعیت این است که بازی های سپاهان و پرسپولیس همیشه بازی های زیبا، جذاب و لذت بخش برای هواداران است. نمی خواهم که انکار کنم این بازی حساس هم هست. خیلی از مربیان می خواهند که چنین بازی هایی را خیلی معمولی نشان بدهند اما به نظر من یک بازی حساس با پرسپولیس داریم. این بازی هیچ وقت تعیین کننده قهرمان نخواهد بود و این گونه نیست که تیمی که  بازنده این بازی باشد شانس قهرمانی نخواهد داشت.

 

 

تیم های گل محمدی را همیشه دوست داشتم

 

من همیشه این را دوست دارم بگویم بازی هایی که تیم های آقای گل محمدی ارائه می کرد را دوست داشتم؛ یک دید متفاوتی از زمانی که ایشان مربیگری کردند به مربیگری پیدا کردم. چه از زمانی که در نفت تهران بودند، چه ذوب آهن، چه پدیده و چه پرسپولیس سبک متفاوتی در فوتبال ایران ارائه می کردند. سعی می کردم بازی های تیم هایی که آقای گل محمدی در آنها مربیگری می کرد را ببینم. آنها تیم خیلی خوبی در حال حاضر دارند. تیمی که در همه نقاطش قوی است. کسی که می خواهد از پرسپولیس امتیاز بگیرد باید تلاش و تمرکز زیادی داشته باشد. ما هم باید برای موفقیت در بازی فردا با تمرکز خیلی بالا وارد زمین شویم، اگر نه قطعا نمی توانیم امتیاز بگیریم. امیدواریم که بازی خوبی باشد و هواداران با وجود اینکه در ورزشگاه نیستند در خانه هایشان از بازی لذت ببرند.

 

 

غایبان سپاهان برای بازی فردا

 

آقای نژاد مهدی را به دلیل محرومیت همراه نخواهیم داشت؛ با وجود اینکه خیلی دلمان می خواست و صحبت هایی هم کردیم که اگر اخراجش اشتباه باشد این شانس را به او بدهند که در این بازی باشد که این گونه نشد. آقای خلعتبری هم در بازی فردا نیستند.  شایان مصلح هم مریض است و در روزهای اخیر کنار بچه ها نبود. امروز تست داد و هنوز نمی دانیم که سرما خورده یا خدای نکرده به کرونا مبتلا شده است. فعلا مشخص نیست تا امشب یا فردا مشخص خواهد شد.

 

 

یک مقدار از سازمان لیگ دلخور هستم

 

نویدکیا در مورد سکوت باشگاه سپاهان در مورد تغییر زمان بازی گفت: من خیلی اعتقادی به این موضوعات ندارم. شاید یک مقدار از سازمان لیگ دلخور باشم به خاطر این که برای من اختلافات 5 روز دو هفته مهم نیست. برای من مهم این است که برنامه داشته باشیم که بتوانم شرایط تیم را با همکارانم برنامه ریزی کنیم. به همین خاطر از سازمان لیگ گلایه دارم چون چند روز قبل به ما اعلام کردند. اگر از نظر علمی بخواهیم در این مورد صحبت کنیم باید بدانند که مسئولیت بازیکنان با من است؛ ما باید بدانیم چه نوع فشارهای استقامتی یا سرعتی بدهیم یا چه موقع استراحت بدهیم. این جور مسائل می تواند موجب مصدومیت بازیکنانمان شود به خاطر اختلافی که بین چند روز پیش می افتد. تنها توقع من این بود که چند روز زودتر اعلام می کردند. 

 

اگر پرسپولیس قرار بود به قرنطینه برود، همان شبی که بازی آخر در هند بازی کرد ما هم در ساوه بازی کردیم؛ خب همان موقع به ما می گفتند تا برنامه ریزی کنیم. این واقعیت را باید قبول کنیم که از لحاظ دیپلماسی یا قدرت زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی رسد. به خاطر همین من و باشگاه ترجیح می دهیم سکوت کنیم و چون زورمان نمی رسد به کار خودمان تمرکز کنیم.

 

 

پرسپولیس تیم قوی است

 

ما این را می دانیم که پرسپولیس تیم قوی است و بازیکنان باکیفیتی دارد و این فصل چند بازیکن خوب هم گرفته اند. ما هم از لحاظ ساختاری در هفته های گذشته روز به روز بهتر بودیم و خیلی خوب کار کردیم. برای همه خطوط مان برنامه ریزی کردیم حالا چقدر دیدگاه هایمان موثر واقع می شود روز بازی تعیین می کند. این گونه حرف زدن ها در فوتبال فکر نمی کنم در فوتبال موثر باشد.

 

 

از هواداران خواهش می کنم که باهوش باشند


من از هواداران به خاطر هفته های گذشته ممنونم؛ واقعا محبت کردند. دوست داشتند و آمدند دم هتل و به من و اعضای تیم انرژی دادند و اجازه دادند که خیلی راحت به ورزشگاه برسیم. از آنها خواهش می کنم که اگر هر برنامه ای دارند دم هتل انجام دهند که هیچ سوتفاهمی مثل اتفاقات بازی های قبل پرسپولیس و سپاهان رخ ندهد. از آنها می خواهم باهوش باشند و احساساتی عمل نکنند که پرسپولیس در کدام هتلی است و چه کاری باید بکنند. فقط به تیم شان فکر کنند و انرژی بدهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.