کد خبر: 1754578/55 زمان: 17:32   1400/02/20 بازدید: 5,429

نه لک، نه نیازمند، نه مظاهری؛

طلسم کلین‌شیت؛ از نقش‌جهان تا آزادی

در شرایطی هفت مسابقه از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد که در جدول بیشترین کلین‌شیت‌ها هیچ تغییری ایجاد نشد.

به گزارش "ورزش سه" روز گذشته و با انجام سه دیدار پرونده رقابت‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر هم به پایان رسید؛ البته که باید این نکته را گفت که دیدار فولاد و نفت مسجدسلیمان از این هفته معوق شده و شاگردان نکونام همزمان با دیدارهای هفته بیست و دوم، مصاف معوقه‌شان با گل‌گهر از هفته هجدهم را برگزار کنند.

 

اما با این‌حال و در شرایطی که هنوز تیم‌ها در جدول به تعداد بازی برابر نرسیده‌اند، طلسم عجیبی گریبان‌گیر دروازه‌بان‌های برتر لیگ شد، چرا که هیچکدام از آن‌ها در ثبت کلین‌شیت موفق نبودند؛ حامد لک (با 11 کلین‌شیت) و پیام نیازمند (با 10 کلین‌شیت) در دوئل رو در رو هر کدام یکبار دروازه خود را باز شده دیدند تا خبری از کلین‌شیت جدید نباشد و صدر جدول دست نخورده بماند.

 

رشید مظاهری که 9 کلین‌شیت دارد، از این لغزش لک و نیازمند استفاده نکرد و شب خوبی را در مقابل ذوب‌آهن نگذراند و دو بار دروازه‌اش را باز شده دید تا او هم در جدول بی‌تغییر بماند؛ تنها تغییر مهم این هفته کلین‌شیت سه امتیازی حسین پورحمیدی سنگربان آلومینیوم اراک که در مصاف با نفت آبادان رخ داد و او توانست تعداد کلین‌شیت‌های خود را به عدد 9 برساند، هر چند که تعداد بازی‌های آلومینیوم نسبت به سرخابی‌های پایتخت بیشتر است.

 

محسن فروزان هم که در لیگ امسال توانسته 8 کلین‌شیت انجام دهد، در جدال معوقه فولاد مقابل گل‌گهر از سوی جواد نکونام نیمکت‌نشین شده بود و جایش را به احسان مرادیان داد تا کلین‌شیت ارزشمند شاگردان نکو به نام این دروازه‌بان جوان ثبت شود و جایگاه فروزان در جدول تغییری نداشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.